Прикордонники вшанування

У Чернівцях встановили гранітну стелу на честь прикордонників усіх поколінь

На відкриття стели прибули делегації прикордонників із Молдови та Румунії

Гранітну стелу в пам'ять про прикордонників усіх поколінь встановили в Чернівцях. Пам'ятник створили за ініціативою Чернівецького прикордонного загону, передає "5 канал". 

На відкриття стели прибули делегації прикордонників із Молдови та Румунії. Подію приурочили до 100-річчя окремого корпусу кордонної охорони "УНР".

На меморіалі зображені чотири прикордонники з різних історичних епох. Там також викарбували імена двох прикордонників, які загинули на сході, боронячи країну від російської агресії – Олександра Зайця та Віктора Мігована. Їхні рідні і відкрили пам'ятну плиту.

"Особливо такі стели потрібні для молоді, аби вона бачила, що в нас є держава, що в неї хоч і не так, як би нам хотілося, але в неї є майбутнє, і є люди, які готові віддавати життя за цю державу, які не хотіли б звідси їхати. Хотілося б, щоб уся молодь по-іншому подивилася на сучасну історію, на нову історію України", – каже мати загиблого прикордонника Оксана Мігован.

"На пам’ятнику зображені воїни-прикордонники різних поколінь. Ми можемо побачити прикордонників Київської Русі, охоронців окремого корпусу "УНР", та воїна-захисника сучасної України", – зазначив начальник прес-служби Чернівецького прикордонного загону Сергій Бровко.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Київ вшановує полеглих поліцейських, бійців НГУ та прикордонників – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір": хто намагається довести зв'язок між отриманням Києвом Javelin та відсутністю результатів розслідування справи Манафорта
Наступний матеріал
У Києві готують підвищення плати за проїзд у громадському транспорті – докладно про головне