Архімандрит Микита вирішив обкашляти журналістів
Архімандрит Микита вирішив обкашляти журналістів фото molbuk.ua

У Чернівцях священник УПЦ МП з підозрою на COVID-19 демонстративно обкашляв журналістів

Читайте по-русски
Архімандрит Московського патріархату спеціально навідався до редакції, щоб її потім закрили на карантин

Архімандрит Чернівецько-Буковинської єпархії Московського патріархату (РПЦвУ) Микита просить Службу безпеки України закрити редакцію місцевої газети "Молодий буковинець" на повний карантин. Перед цим він завітав до журналістів та показово обкашляв їх, знімаючи усе на відео.

Свою заяву секретар Консисторії УПЦ МП адресував начальнику управління СБУ в області Віталію Монастирецькому, передає molbuk.ua.

Дивіться також: Коронавірус в Україні: як Києво-Печерська лавра стала інфекційною бомбою

Зазначається, що напередодні інформаційний портал передрукував інформацію сайту "Релігійна правда", який із посиланням на власні джерела, повідомив, що у керівника єпархії митрополита Мелетія пневмонія, а у 20 священників, серед яких і секретар єпархії, – COVID-19.

Кореспондент "Молодого буковинця" звернувся до УПЦ МП з проханням прокоментувати ситуацію, але його запит проігнорували.

Архімандрит Микита вирішив обкашляти журналістівфото molbuk.ua

А наступного дня архімандрит Микита прийшов до редакції газети, де демонстративно кашляв на журналістів, водночас обурюючись інформацією про нібито хворобу, бо за його словами, це брехня. Увесь процес священнослужитель УПЦ МП знімав на відео.

Саме після цього відвідування секретар Консисторії написав заяву в СБУ, де побідкався, "на сторінках газети "Молодий буковинець" дізнався, що захворів на COVID-19" і попросив "закрити установу на повний карантин" після свого візиту. Про всяк випадок він заявив, що "жалкує і розкаюється у своєму вчинку" і обіцяє більше не наражати нікого небезпеці.

Архімандрит Микита вирішив обкашляти журналістів
Архімандрит Микита вирішив обкашляти журналістівфото molbuk.ua

Також прес-служба єпархії у Facebook написала, що чекає вибачень "від однояйцевих ЗМІ".

 

Попередній матеріал
"Всі рівні, та хтось рівніший": ресторанний бізнес вимагає пом'якшити карантинні обмеження – як саме
Наступний матеріал
До роботи не готові: чому продовольчі ринки у Києві і досі під замком
Loading...