Тріщина в стіні
Тріщина в стіні Скріншот відео

Тріщини в стінах та крива підлога: чернігівські поліцейські змушені працювати в аварійній будівлі

5 років тому підвал приміщення затопило дощовою водою і частина будівлі просіла та покосилася

Поліцейські Чернігова змушені працювати в аварійному будинку. Приміщення, яке збудовано на фундаменті ще царської конюшні, почало руйнуватися. Частина його перекосилася, у стінах з’явилися величезні тріщини, руйнується навіть дах. Кабінети правоохоронців інспектували журналісти "5 каналу".

З робочих столів скочується все, що на них лежить. Речниця поліції Юлія щодня мостить дощечки під ніжку стола через криву підлогу. Її кабінет саме в аварійному крилі будівлі.

Трагедія з обвалом у сусідньому гуртожитку не лякає начальника міської поліції. Той ще взимку переселив працівників з аварійних кабінетів до приміщень на протилежному боці будівлі. Утім тріщини з’явилися вже й там.

"Ми поставили маяки. Щоденний контроль відбувається цих маяків і якщо якісь зміни відбуваються в сторону тріщин або збільшення якихось розломів, то ми відразу можемо прийняти міри і евакуювати людей", – пояснив начальник Чернігівської міської поліції Володимир Реберг.

За прогнозом будівельників, приміщення, збудоване на фундаменті царської стайні, мало б стояти ще 25 років. Утім 5 років тому підвал затопило дощовою водою і частина будівлі просіла та покосилася.

"На сьогодні будівля ця експлуатується 100 років при нормативному терміні 125 років. Відповідно знос, який є на сьогодні ставить частину цієї будівлі як аварійну. Недоцільно вкладати кошти на капітальний ремонт або реконструкцію але враховуючи те, що аварійна лише частина – то можливо частина будівлі буде знесена, а інша використовуватиметься. Але, можливо, що вся будівля буде знесена. Це рішення буде прийматися пізніше", – пояснив начальник КП "Фонд комунального майна" Олексій Єпінін.

На переселення чекають майже три сотні чернігівських поліцейських. Утім запропоновані містом приміщення для роботи правоохоронців не придатні. Ті ж, що їх влаштовують перебувають у приватній власності. Тож із проханням про фінансову допомогу чернігівські поліцейські звернулися до Міністерства внутрішніх справ. А доти, працюватимуть в аварійному будинку.

Наталія Тягнирядно Сергій Гавриленко, "5 канал"

Дивіться також:

Скандал довкола київського костелу: чи справді від храму відвалюється ліпнина – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Києві поліцейська автівка наїхала на 13-річного велосипедиста – фото
Наступний матеріал
Жахливі втрати: в лікарні Дніпра померли два воїни ЗСУ
Loading...

У Києві поліцейська автівка наїхала на 13-річного велосипедиста – фото

Випустили перших офіцерів: як працює новостворена Академія патрульних поліцейських

Замість "запаски": у Дніпрі в легковику виявили гранати, 500 набоїв та артснаряд

До курортного сезону готові: на Одещині запрацювала туристична поліція

Вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка: брифінг голови Нацполіції – відео

Мафія прохачів, або як у Черкасах полювали на псевдожебрачок – відео