5 канал

"Розумні камери": у Чернігові презентували унікальний проект "мережа безпеки"

На впровадження проекту міська влада вже витратила 6 мільйонів гривень

Чернігівська поліція об'єднала у загальну систему "мережа безпеки" понад півтори сотні відеокамер. Про це повідомляє "5 канал". 

Відтепер зображення із найвіддаленіших куточків регіону надходить до серверів у черговій частині обласного управління. Також відео зможуть оперативно отримувати патрульні на власні планшети.

Камери відеонагляду поліції відрізняються від звичайних можливістю наближувати картинку і роздивлятися її до деталей. Планується, що до кінця року на Чернігівщині буде встановлено ще близько півтисячі камер.

"Камери, так звані "розумні" – з можливістю багатофункціонального використання. У першу чергу, з визначенням номера машини. Найближчим часом це вже буде визначення моделі машини. У найближчій перспективі, як всім нам відомо, на жаль, тільки лише з фільмів – це буде і можливість розпізнання особи", – зазначив начальник ГУ НП в Чернігівській області Едуард Альохін.

На впровадження проекту міська влада вже витратила 6 мільйонів гривень. Поліцейські кажуть, що за перший місяць роботи системи у тестовому режимі їм вдалося збільшити кількість розкритих злочинів.

"Цінність нашої системи полягає у тому, що цей програмний продукт написаний фактично нашими руками, фактично руками поліцейських . З нами працювали українські цивільні фірми", – розповідає начальник управління інформаційної підтримки ГУ НП в Чернігівській області Валентина Акуленко. 

Попередній матеріал
Доки тут морпіхи – ворог не пройде: Як бійці АТО боронять околиці селища Чермалик – відео
Наступний матеріал
Спецоперація на об'єкті "Стіна": як на кордоні з РФ замасковану ДРГ "ловили"
Loading...