5 канал

Травми хребта і параліч – не вирок: у Черкасах відкрили реабіліцентр для поранених бійців АТО

Лікарі реабілітаційного центру розробили унікальну методику

У Черкасах відкрили реабілітаційний центр для тяжко травмованих воїнів АТО. Щоб поставити на ноги військових – придбали сучасне обладнання та тренажери, передає "5 канал".

"У кожного різна травма, різного характеру і лікар бере окремо по бійцю, по людині, вивчає його травми, його поранення… Щоб ти знову міг нехай не так як раніше, але знову рухатись, краще себе почувати. Це потрібно, це нам потрібно, всім потрібно", – відмітив військовослужбовець ЗСУ Костянтин Підлуцький.

Прийматимуть пацієнтів шестеро кваліфікованих лікарів-реабілітологів. Коштувало це майже 1 млн грн. Ініціював створення закладу "Фонд братів Кузьміних". Організатори кажуть, що зможуть допомагати навіть пацієнтам зі складними травмами хребта та паралізованим. Для цього лікарі реабілітаційного центру розробили унікальну методику. Відновити здоров'я після бойових травм тут зможуть усі військові – безплатно.

"Пацієнт може як оздоровитися фізично – пролікуватися, Так і фахівці можуть йому надати кваліфіковану психологічну допомогу", – каже лікар-реабілітолог Вадим Червінський.

"Найголовніше – це команда, яка буде працювати… починаючи від психолога, закінчуючи невропатологом. Невропатолог – нервові травми, голова, інсульти, спинні травми. Реабілітолог – більш механічна терапія, нарколог – це зрозуміло", співзасновник "Фонду братів Кузьміних" Сергій Кузьміних.

Дивіться також: письменник та кризовий психотерапевт у реабілітаційному центрі для бійців АТО Олександр Стражний в гостях "5 каналу".

Дивіться також фотогалерею:

Поліція "накрила" чотири примусові реабілітаційні центри – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Експерт про справу одіозного Кицюка: ВРП діє показово на вимогу громадськості
Наступний матеріал
12-річна школа і підвищення зарплат вчителів: Рада підтримала реформу освіти
Loading...