Facebook / ДСНС у Черкаській області

Температура сягає 1000°C: на Черкащині вже п'ятий день горять торфовища

На місці перекриті всі автомобільні та пішохідні шляхи – рятувальники остерігаються провалів ґрунту

П'яту добу вогнеборці не можуть загасити пожежу на торфовищах у Черкаській області, передає "5 канал". Рятувальники кажуть, що їм вдалося зупинити поширення вогню і скоротити площу займання до 10 гектарів. Але окремі осередки продовжують палати. Температура всередині сягає 1000°C. До гасіння задіяли близько сотні вогнеборців. Працюють вони цілодобово.

Зараз на місці перекриті всі автомобільні та пішохідні шляхи – рятувальники остерігаються провалів ґрунту. На всій території торфовищ заборонили полювання. Причину займання рятувальники поки що не називають.

"В горлі першить, голова болить, очі сверблять-вилазять… Воно загорілося ще 11 числа, і дим був, ми на ніч закриваємо вікна, бо немає чим дихати", – розповідає жителька села Ірдинь Валентина Іванова.

"З прилеглих сіл людям не загрожує нічого, вчора було інженерно-інспекторським складом Черкаського міськрайонного відділу проведено з людьми бесіди – як себе поводити з продуктами горіння торфу, і також ще сьогодні працював психолог, щоб людей заспокоїти", – звітує начальник Черкаського міськрайонного відділу ДСНС Андрій Хижняк.

Дивіться також фотогалерею:

Пожежі охопили Чорногорію: український екіпаж прибув на допомогу - ФОТО

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Криворізькі археологи біля "стопи Вішну" відкопали могилу "Патріарха"
Наступний матеріал
Вишкіл від "кіборгів": на Кіровоградщині відкрили дитячий табір "Повстанські стежки Чорного Ворона"
Loading...