Facebook / ДСНС у Черкаській області

Пожежі на Черкащині: до небезпечної зони не пускають автівки та людей

Два дні тому у зоні лиха зайнялася суха трава – вогонь перекинувся і на торфовища

У понеділок, 18 вересня, на Черкащині оголосили надзвичайну ситуацію через пожежу на торфовищах. Про це повідомляє прес-служба ДСНС

Як стало відомо, загоряння сталося ще 17 вересня у районі селища Ірдинь – там палала суха трава.

"Через велику площу загоряння та появу осередків горіння на торфополях, в Ірдині відбулось виїзне засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами робочої поїздки 18 вересня, рішенням комісії з ТЕБ та НС було оголошено надзвичайну ситуацію", – йдеться в повідомленні.

Як стало відомо, унаслідок вітру пожежа поширилась на площу у 51 га. Також зафіксовані осередки загоряння торфяного ґрунту.

/
/
/

Загалом врегулювати ситуацію намагається зведений загін, до якого увійшли чотири підрозділи управління ДСНС. Керівництво гасіння здійснює штаб пожежогасіння Управління, створені 3 оперативні дільниці. На боротьбу з вогнем подано 11 пожежних стволів. А для відновлення роботи спеціальних насосів ДП "Черкаситорф" на місці працюють робочі групи "обленерго". 

Нині у зону надзвичайної ситуації не пускають ані людей, ані автівки. Як відзначають рятувальники, до таких загорянь з настанням часу осінніх польових робіт та сезону полювання часто призводить людський фактор.

"У випадку зміни напрямку вітру, в населених пунктах Ірдинь, Білозір‘я та Дубіїівка, можливе задимлення повітря", – попередили у ДСНС. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

В Україні горять ліси: пожежна авіація скинула понад 130 тон води – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Рош Гашана-2017: до Києва прибувають тисячі хасидів
Наступний матеріал
Справа 2 травня: під Одесою виправданому судом активісту пробили голову
Loading...