Похорон "Гіві" у Донецьку 062.ua

Театр опери та балету, закрита труна і показові "плакальники": В окупованому Донецьку ховають "Гіві" – відео

За свідченнями місцевих жителів, всього "добровільно" прийшли не більше 1,5 тисячі людей, хоча бойовики заявляють про 55 тисяч

Сьогодні, 10 лютого 2017 року, в окупованому в Донецьку відбувся похорон ватажка терористів банди "Сомалі" Михайла Толстих на прізвисько "Гіві". Про це повідомляє сайт Донецька 062.ua

Так зване "прощання" провели у будинку Оперного театру та балету Донецька, перед яким заздалегідь приготували похоронний лафет (станок артилерійської системи, на якому закріплюється ствол гармати із затвором – 5.UA).

За інформацією видання, попри те, що людей організовано везли на церемонію, їх не так багато, як було на похороні бойовика "Мотороли" у жовтні 2016 року.

У Донецьку поховали ватажка бойовиків "Гіві" – фото

/
У Донецьку поховали ватажка бойовиків "Гіві"
/
У Донецьку поховали ватажка бойовиків "Гіві"
/
У Донецьку поховали ватажка бойовиків "Гіві"
/
У Донецьку поховали ватажка бойовиків "Гіві"
/
Похорон "Гіві" у Донецьку
/
У Донецьку поховали ватажка бойовиків "Гіві"

За інформацією видання Znaj.ua, у так званій "ДНР" заявили, що на похорон "Гіві" прийшло близько 55 тисяч людей – це приблизно половина жителів одного з районів міста. За свідченнями місцевих жителів, всього "добровільно" прийшли не більше 1,5 тисячі людей. Бойовики всіляко намагалися показати масштабність похоронної процесії. Людей почали зганяти з самого ранку до будівлі Донецького обласного театру опери та балету, де стояла труна з рештками терориста. Змусили прийти навіть школярів і студентів. Місцеві люди повідомляли про 9 автобусів зі "плакальниками" на Набережній. Там розігнали весь приватний транспорт, пишуть жителі Донецька в соцмережах. Зауважимо, що температура повітря у східних областях України близько 15 градусів морозу.

У Донецьку поховали "Гіві"Twitter / hochu domoy

Ватажок так званої "ДНР" Олександр Захарченко прийшов на похорони терориста, поклавши до його труни квіти. Спотворене вибухом тіло бойовика "Гіві" поховали у закритій труні. Місцеві лікарі не змогли зробити маску, щоб приховати його обличчя. Присутня на похоронах була також родичка Толстих.

У Донецьку поховали "Гіві"Twitter / hochu domoy

Поховали ліквідованого терориста на кладовищі в Ленінському районі Донецька, поруч з могилою іншого ватажка бойовиків "Мотороли".

Як повідомляв 5.UA, 8 лютого 2017 року ЗМІ повідомили про ліквідацію ватажка бойовиків "Гіві". Згодом у поліції Донецької області та Міноборони підтвердили інформацію про знищення бойовика

Нагадаємо, 16 жовтня 2016 року також у Донецьку в ліфті підірвали основного подільника "Гіві", російського терориста Арсенія Павлова на прізвисько "Моторола". 

Попередній матеріал
Мотузяник: Під мінометним вогнем Світлодарська дуга та окупована Горлівка
Наступний матеріал
"Як мало треба для людського щастя": боєць АТО у вірші розповів про заповітну мрію
Loading...

Перекритий Донецьк та масові облави: у "ДНР" шукають убивць бойовика "Гіві"

"Скажений ліфт приїхав по "Гіві": Шкіряк прокоментував звинувачення у вбивстві терориста

Убивство "Гіві": світлини з місця подій

У соцмережі з'явилися фото з місця загибелі бойовика "Гіві"

У мережі з'явилося перше відео з місця загибелі ватажка бойовиків "Гіві"

Бойовики зізналися у ліквідації "Гіві", тому що хочуть політично знищити Захарченка – нардеп