Новий гірничо-металургійний університет
Новий гірничо-металургійний університет Метінвест

Сучасна лабораторна база від світових корпорацій: у "Метінвесті" розповіли про переваги нового ВНЗ

  Читайте по-русски
  Гендиректор "Метінвесту" звернути увагу на новий для системи української вищої освіти підхід до організації навчання

  Сучасні програми навчання, високотехнологічна лабораторна база і симбіоз теорії та практики – гендиректор "Метінвесту" Юрій Риженков назвав переваги нового гірничо-металургійний університет в Маріуполі.

  Він зазначив, що навчатимуть студентів нового вишу, інвестором якого стала Група "Метінвест", найкращі викладачі України.

  "У нас буде один з кращих викладацьких складів в Україні. На сьогодні у нас вже працюють 18 кандидатів в доктори, 11 докторів наук, які працюють над програмами освіти. Які саме фокусуються на тому, що сьогодні важливо в промисловості, що сьогодні важливо в автоматизації, що сьогодні важливо, зокрема, і в таких сферах, як охорона праці, як екологія. Це перше, що буде його, я сподіваюся, вирізняти вигідно від інших вишів у нашій країні", – заявив Риженков.

  Гендиректор "Метінвесту" звернути увагу на новий для системи української вищої освіти підхід до організації навчання.

  "ВНЗ буде прив'язаний до промислової компанії, яка готова всі напрацювання застосовувати на практиці, тут же, у себе на підприємстві... Більше того, ми плануємо робити дуальну освіту, коли на третьому курсі вже студенти зможуть половину часу вчитися в університеті, половину часу працювати на підприємстві. І до того часу, коли вони будуть виходити вже бакалаврами, вони вже будуть готовими фахівцями, яким не потрібно буде проходити шлях молодого фахівця на підприємстві, вони можуть відразу йти вже на інженерні посади", – сказав Риженков.

  Крім того, особливою гордістю нового університету стане сучасна лабораторна база, яку створюватимуть такі світові корпорації як Siemens, Schneider Electric, Honeywell, а також Microsoft.

  "У перспективі взагалі університет повинен стати основою для науково-дослідного центру, який би був готовий нові розробки здійснювати в промисловій автоматизації та взагалі в промисловості... ІТ-ахрітектуру самого університету і всіх освітніх програм розробляє компанія Microsoft. Це для них такий теж досить цікавий проект і вони всі свої нові технології в сфері навчання, в сфері освіти мають намір застосувати в нашому університеті. Це наш спільний з ними проект, я думаю, це теж дасть певний імпульс якості викладання і онлайн-орієнтованості, якщо можна так висловитися, в сучасності цього університету", – підкреслив Риженков.

  Він пояснив, що місце розташування нового навчального закладу було обрано не випадково.

  "Ми обрали Маріуполь, місто металургів на сьогодні. Нам здається, що це теж дасть свій поштовх, в тому числі, і до розвитку Маріуполя, як освітнього центру, як наукового центру, а не тільки, як центру металургії", – заявив Риженков.

  Гендиректор "Метінвест" вважає, що створення технічного університету нового покоління дасть позитивний поштовх для розвитку всієї гірничо-металургійної промисловості.

  "Сьогодні в індустрії нам не потрібні просто інженери, нам потрібні люди, які розуміють, як управляти складними автоматизованими системами промисловості. Тобто нам потрібні не металурги, нам потрібні не гірники – нам потрібні ІТшники з дуже хорошим знанням металургії, з дуже хорошим знанням гірської справи. Це саме те, що буде пропонувати наш університет спільно зі світовими лідерами в напрямку автоматизації", – резюмував Риженков.

  Попередній матеріал
  "На нас чекає дуже важкий період": Степанов заявив, що ситуація з поширенням COVID-19 в Україні погіршується
  Наступний матеріал
  Вишукана класика в онлайні: Національна філармонія України транслюватиме записи концертів першої половини 157-го концертного сезону
  Теги:
  Loading...