5 канал

Смерть дитини під час уроку хореографії: поліція розслідує трагедію за статтею "навмисне вбивство" – подробиці

Викладачка гуртка намагалася привести вихованку до тями, але дитина померла ще до приїзду "швидкої"

9-річна дівчинка померла під час уроку з хореографії в Кам'янському на Дніпропетровщині. Трагедія сталася у місцевому будинку дитячої творчості минулої суботи, 26 січня. Смерть дитини поліція розслідує за статтею "навмисне вбивство", з позначкою – "нещасний випадок". Що трапилося? З'ясовувала Наталя Світлова.

Минулої суботи 9-річна Ліана прийшла до будинку дитячої творчості на урок з хореографії. Дівчинка чотири роки тут займалася танцями. Під час заняття їй раптово стало зле.

"Були тренувальні вправи. 20 хвилин діти займались. Через 20 хвилин була перерва, щоб вони переходили до нових вправ і в цей момент,каже керівник, дівчинка просто підняла руку до гори, почала падати і втрачати свідомість", – прокоментувала директорка центру Олена Гунько.

Викладачка гуртка намагалася привести вихованку до тями, але дитина померла ще до приїзду "швидкої". У будинку дитячої творчості запевняють: Ліана на здоров'я не скаржилася.

"Є в нас медична довідка про те, що вона не стоїть на обліку. Проблем зі здоров’ям немає", – запевнила директорка закладу.

Директорка школи, в якій навчалася дівчинка, також підтвердила, що в дитини була основна група фізкультури, від занять вона звільненою не була.

Усміхнена й активна – такою Ліану запам'ятали у школі. Дівчинка вчилася у четвертому класі. Готувалася відзначати десятиліття 29 січня. І на День народження запрошувала друзів.

За даними поліції, під час попереднього огляду тілесних ушкоджень на тілі дівчинки не виявлено. Заняття в гуртку, який відвідувала Ліана, тимчасово скасували.

"Танцювальні заняття скасовані, але з ними проводитимуть інструктаж з техніки безпеки", – запевнила директорка центру.

Правоохоронці вже отримали результати судмедекспертизи. За її висновками, дівчинка мала хворобу, яку раніше не вдалося виявити медикам. Розголошувати діагноз без дозволу батьків правоохоронці не можуть.

Наталя Світлова, Олександр Пронський, "5 канал"

Попередній матеріал
Проект нового мирного плану для Донбасу: Гримчак розповів, що йому вселяє "непевний оптимізм"
Наступний матеріал
"Вони там неадекватні": бійці ООС про те, що долинає від ворога, окрім пострілів на Приазовському напрямку
Loading...

На Одещині померла однорічна дівчинка, її братик – у лікарні

На Одещині за загадкових обставин помер 2-місячний хлопчик

Із дитячої психіатричної лікарні в Дніпрі втекли двоє дітей

Смерть немовляти через несправний ліфт у Сумах: подробиці трагедії

У Житомирі від кору помер 2-річний хлопчик, був вакцинований

В Італії трагічно загинула 12-річна українка – ЗМІ