Колядка від рятувальників
Колядка від рятувальників 5 канал

"Сірників до рук не брати, з вогнищем не грати": рятувальники Дніпропетровщини створили колядку-застереження

Читайте по-русски
Колядку вирішили створити через невтішну статистику – за дві доби нового року рятувальників викликали понад 150 разів

І колядку заспівали, і правила протипожежної безпеки нагадали. Такий кліп записали рятувальники Дніпропетровщини. Про це повідомляє "5 канал".

Текст пісні написали самостійно і поклали його на мотив різдвяної мелодії. У лавах Державної служби з надзвичайних ситуацій знайшлися й музиканти-акомпаніатори. Для зйомок відеокліпу запросили дітей із церковного хору "Українське подвір'я". Усе для того, щоб нагадати про найчастіші причини займань.

"Сірників до рук не брати, з вогнищем не грати, за електрикою в хаті пильно слідкувати" – співають вогнеборці і, звісно, нагадують телефон надзвичайної служби в разі пожежі. Колядку вирішили створити через невтішну статистику – за дві доби нового року рятувальників викликали понад 150 разів.

"101 номер наш простий, ми готові щосекунди вам допомогти, Новий рік та Різдво безпечно зустрічай, про своє майно й здоров’я здалеку подбай", – співають колядники у відео. 

Дар'я Гречищева, речниця ГУ ДСНС в Дніпропетровській області, говорить: "Люди не вміють відпочивати безпечно. Протягом цього періоду рятувальники виїжджали близько 150 разів. Лише від піротехніки було травмовано 8 людей, двоє з яких – це діти. Тому до Різдва ми вирішили підготуватись креативно і створити колядку на протипожежну тематику. Ми дуже хочемо, щоб в оселях українців панували безпека мир і любов". 

Попередній матеріал
"У нас війна в основному мінна йде": армійці ЗСУ розповіли про поведінку ворога біля окупованого Донецька
Наступний матеріал
"Хтось на ногах, а комусь менше пощастило": у Черкасах влаштували акцію на підтримку людей із інвалідністю
Loading...