Фотовиставка 'Дзеркало душі'
Фотовиставка "Дзеркало душі"
5.ua

Що можна побачити у "Дзеркало душі": у Львові стартував унікальний фотопроект

Проект символізує людське життя – від народження до глибокої старості

У Львові стартував унікальний соціальний фотопроект "Дзеркало душі". Його героями стануть 30 літніх самотніх пацієнтів геріатричного інтернату, яких сфотографують із маленькими дітьми. Про це повідомляє "5 канал".

За задумом автора, проект символізує людське життя – від народження до глибокої старості. Усі портрети планують продати з аукціону, а за вторговані гроші придбати для інтернату пральні машини. Старенькі зізнаються, що завдяки спільній зйомці вперше за багато років змогли пригорнути до себе дітлахів і відчути сімейне тепло, якого їм нині бракує.

Пані Катерина самотня. 15 років тому вона залишилася без житла, відтоді живе у пансіонаті. Перед об'єктивом фотоапарата хвилюється, адже це перша у її житті фотосесія. Разом зі старенькою позує однорічна Міланка.

Ще один учасник проекту – Євген Йосипович. Востаннє він тримав на руках своїх ще тоді маленьких  дітей. Чоловік розповідає, вони його тепер не провідують. На фотосесію з малечею погодився відразу.

Батьки малюків про проект дізналися з соціальних мереж й одразу погодилися на участь у такій акції. "Ми зможемо показати на цих фото кохання... Кохання старшої людини до маленького життя", – так розповідає про задум проекту мати одного з учасників Ірина Чаленко.

"Маючи своїх бабусь та дідусів, розумієш що вони на старість стають такими чутливими до всього і як ті немовлята потребують уваги і підтримки і турботи. Я вважаю, що потрібно допомагати старшим людям, якщо вони залишилися без підтримки рідних своїх", – додає мати ще одного учасника фото проекту Анна Павлів.

Ідея створити благодійний фотопроект "Дзеркало душі" прийшла фотографу Вікторії Істоміній. Що з цього вийшло – дивіться у сюжеті:

 

Проект має благодійну мету. Усі фотографії продадуть на аукціоні наприкінці березня, а на зібрані гроші придбають обладнання для геріатричного пансіонату.

Марта Шикула, Євген Радіон, Львів, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

/
У своїх роботах мисткиня зобразила три стани жінки
/
У своїх роботах мисткиня зобразила три стани жінки
/
У своїх роботах мисткиня зобразила три стани жінки
/
У своїх роботах мисткиня зобразила три стани жінки
/
У своїх роботах мисткиня зобразила три стани жінки

Попередній матеріал
Весняний марафон: У Києві півтисячі дівчат здолали 6-кілометрову дистанцію
Наступний матеріал
Насіров може стати ключовим свідком у справі Онищенка – журналіст

"Поділись їжею": на вулицях Києва встановили благодійні холодильники

"Життя триває": Волонтери створили благодійний календар, присвячений ветеранам АТО

Унікальні екологічні проекти: харківські школярі вразили журі олімпіади "дорослими розробками"