Міськрада Запоріжжя
Міськрада Запоріжжя Радіо Свобода

СБУ проводить майже 100 обшуків на Запоріжжі: останні подробиці

Нині відомо, що правоохоронці відкрили справу щодо привласнення або розтрати майна

21 грудня співробітники СБУ проводять близько 100 обшуків у Запоріжжі та Мелітополі. Зокрема, слідчі дії проводять у заступника міського голови Запоріжжя та заступника керівника області. Подробиці слідчих дій розповів кореспондент "5 каналу" з місця подій. 

Так, як стало відомо, прокуратура порушила провадження за статтею 191 ч.5 КК України "Привласнення або розтрата майна, у тому числі вчинені із застосуванням службового становища або злочинною групою, або в особливо великих розмірах".

Відомо на цей момент, що обшуки проводилися у кабінеті заступника міського голови Запоріжжя Анатолія Пустоварова, його помічників, а також у заступника голови Запорізької облради Владислава Марченка.

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк встиг прокоментувати те, що відбувалося. Так, він зазначив, що йому невідомо, за яким провадженням прийшли із обшуками правоохоронці, однак міська рада надає усі необхідні документи та допомогу правоохоронцям у цих діях. Крім того, він повідомив, що напередодні після закінчення сесії міськради Анатолій Пустоваров відпросився на один день, аби вирішити якісь особисті питання. Тож сьогодні на роботі Пустоварова не було.

Більше подробиць – у включенні:

Раніше ж сьогодні ЗМІ повідомляли: запорізьких високопосадовців та їхніх помічників підозрюють у можливих зв'язках зі структурами, які фінансують бойовиків "ДНР", а також передачі закритої інформації на непідконтрольну Україні територію. Нині правоохоронці таку інформацію не підтверджують.  

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Купа поліції та перекрита дорога": Фото з місця обшуку в Харкові в рамках "справи рюкзаків"

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Рада прописала альтернативу загальнобудинковим лічильникам газу
Наступний матеріал
Артилерійський обстріл по всій лінії фронту: обстановка в АТО
Loading...