'Казаки' у Севастополі

Російська ФСБ створює в окупованому Криму "казацькі" воєнізовані формування – ІС

Новостворені формування використовуватимуть для придушення невдоволених на півострові та для тиску на проукраїнські налаштованих кримців

З ініціативи керівництва ФСБ РФ у тимчасово окупованому Криму почали створення так званих казацьких воєнізованих формувань. Як повідомляє керівник групи "Інформаційний спротив" народний депутат Дмитро Тимчук у Facebook, формування таких підрозділів відбуватиметься за "придністровським зразком".

"У рамках проекту 30 березня поточного року так званий парламент Криму ухвалив закон "Про козацтво в Республіці Крим", згідно з яким на анексованому півострові мають створити воєнізовані парамілітарні структури – "козачі дружини", котрі будуть підпорядковані місцевій окупаційній владі. Діяльність цих структур регламентуватимуть так звані законодавчі акти і постанови держради, фінансування виділятимуть з "республіканського бюджету", а при так званому чільнику Республіки Крим функціонуватиме робоча група з питань козацтва", – йдеться у повідомленні.

Проект повністю організовує та координує Федеральна служба безпеки Росії. Як уточнює Тимчук, новостворені формування використовуватимуть для придушення невдоволених на півострові та для тиску на проукраїнські налаштованих кримців.

Також за інформацією ІС, "козацькі" загони в окупованому Криму виконуватимуть такі завдання: "охорона громадського порядку" в населених пунктах анексованого півострова; надання допомоги в охороні "кордону"; проникнення під виглядом цивільного населення в інтересах ФСБ РФ на материкову частину України з метою збору актуальної розвідувальної інформації військового і військово-політичного характеру та проведення диверсійної діяльності.

Дивіться також фотогалерею:

Відпочивальників по пальцях рахують: як у Криму проходить "оксамитовий сезон" - ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Скомпрометувати не вдалося: штаб АТО прокоментував "обстріл" району Луганська
Наступний матеріал
Генштаб готовий відстоювати свою позицію у відповідь Матіосу в суді

Екс-директор музею: через росіян утрачена Велика ханська мечеть Бахчисарайського палацу

У Меджлісі прокоментували оголошення окупантами призову до ракетних військ РФ в окупованому Криму

На залізничному переїзді в окупованому Криму електричка в'їхала у мікроавтобус – є загиблі й травмовані

Тотальний контроль: В окупованому Криму силовики увірвалися до мечеті через "екстремізм"

Екіпажу судна "Норд" намагаються передати українські паспорти з Криму

Тука: У 2014-му на початку "кримської кампанії" Росія мала не тільки військовий сценарій щодо України, а й політичний