Росіянин організував в Україні мережу центрів, де тримали майже 100 "рабів"
Росіянин організував в Україні мережу центрів, де тримали майже 100 "рабів" npu.gov.ua

Росіянин організував в Україні мережу центрів, де тримали в рабстві майже 100 осіб

  Читайте по-русски
  Під час слідства поліцейські встановили 12 учасників організації на чолі з організатором
  Поліція в Донецькій області звільнила з трудового рабства близько 100 осіб, яких експлуатували власники "реабілітаційних центрів". Організатором злочинної групи є громадянин Російської Федерації. Про це повідомляє пресслужба МВС.

  "Поліцейські Донеччини викрили мережу фальшивих "реабілітаційних центрів" та звільнили з трудового рабства близько 100 осіб... У ході спецоперації поліція спільно з прикордонною службою, під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області припинили діяльність трьох таких центрів – у Маріуполі, Львівській та Івано-Франківській областях. Встановлений організатор групи – громадянин РФ", – йдеться у повідомленні.

  Злочинне угруповання діяло по всій Україні під виглядом благодійної організації, розповідають у поліції. Людей з наркотичною та алкогольною залежністю незаконно утримували та змушували виконувати важку роботу.

  Під час масштабних слідчо-оперативних заходів поліцейські встановили 12 учасників організації на чолі з організатором, які підозрюються в незаконному позбавленні волі людей.

  Попередній матеріал
  "Північний потік-2" хочуть побудувати в обхід територіальних вод Данії
  Наступний матеріал
  Наступного тижня до Станиці Луганської прибуде спеціальна урядова комісія – які завдання має виконати
  Loading...