Роковини трагедії 2 травня в Одесі: скільки правоохоронців стежить за порядком у місті

У місті працює, зокрема, й поліція діалогу

Сьогодні, 2 травня, близько 2400 правоохоронців забезпечуватимуть публічний порядок та безпеку в Одесі. У місцях проведення масових заходів - Куликове поле та Соборна площа працюють фільтраційні пункти. Також до роботи залучена поліція діалогу. На територію Куликового поля громадяни можуть потрапити тільки через встановлені там фільтраційні рамки. Про таке повідомляє прес-служба МВС України.

На базі ГУНП в Одеській області працює Ситуаційний центр. Його роботу координує перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий. Ситуаційний центр контролюватиме роботу усіх підрозділів МВС: поліції, рятувальників, прикордонників та гвардійців. Сюди надходить інформація, здійснюється її аналіз, обробка і тут ухвалюються рішення.

/
/
/
/

До роботи в місті Одеса залучені підрозділи з інших регіонів. "До роботи на вулицях залучено 2400 осіб із усіх підрозділів МВС. Також у нас є постійна координація і взаємодія зі СБУ. Безумовно, що сьогодні тут працюють і підрозділи з інших регіонів. Наприклад, антиконфліктна група прибула з Києва. Бо в них більший досвід подібної роботи", – сказав Яровий.

Наразі ситуація в місті залишається спокійною. По периметру та території Куликового поля та Соборної площі патрулюють поліцейські та нацгвардійці.

Нагадаємо, 2 травня 2014 року в Одесі відбулися масові заворушення, внаслідок яких загинули 48 людей. Ще понад 200 були поранені. Спочатку сутички виникли на вулиці Грецькій між футбольними вболівальниками, учасниками проукраїнської ходи та проросійськи налаштованими активістами. Потому сутички перемістилися на Куликове поле. Тоді ж у будинку профспілок спалахнула пожежа. Там більшість людей задихнулися чадним димом.

Попередній матеріал
На Рівненщині невідомі розгромили могилу равина Магаршо
Наступний матеріал
Зібров пояснив, чому пенсіонерам потрібно заборонити голосувати

"Запальний" відпочинок: рятувальники Одеси загасили пожежу в парковому кафе

У справі про напад на нардепа Найєма відкрили ще одне провадження – Крищенко

На Харківщині 61-річний чоловік кинув коктейль Молотова в альтанку, де гралися діти

Геращенко: Поліція Києва затримала трьох причетних до побиття нардепа Мустафи Найєма

У Запоріжжі правоохоронці відкрили вогонь по чоловіку, котрий кидався на них із сокирою

Одеський припортовий завод повністю припинив роботу – яка причина