Український військовий
Український військовий 5 канал

"Режим тиші, що прийшов з Кремля": чому кількість обстрілів на Донбасі зменшилася – Безсмертний

Читайте по-русски
Не випадково, що затишшя на Донбасі збіглося з виборами в Білорусі, вважає дипломат

Зараз Росії треба перенаправити зусилля в сторону Білорусі, тому кількість обстрілів на Донбасі зменшилася, вважає Роман Безсмертний, надзвичайний і повноважний посол України в Білорусі у 2010-2011 роках. Про це він сказав в ефірі програми "Інфовечір" на "5 каналі". 

За його словами, жінок, які зараз у Мінську публічно розказують про віру в царя, раніше бачили на території України.

"Це ті ж самі образи, ті ж самі люди, та ж система управління процесами. Очевидно, що зараз Росія переключилася туди, тому потрібне затишшя (на Донбасі – ред.)", – сказав дипломат.

"Це єдиний випадок, коли ініціатива режиму тиші прийшла з Москви, а не з Києва. Зверніть на це увагу. Не випадково, що це збіглося з фіналом виборчої кампанії в Білорусі – треба було перенаправити зусилля в іншу сторону", – говорить Безсмертний.

На думку Безсмертного, ніякого режиму тиші не існує – зараз всього лиш триває затишшя, бо Росія переключила свої ресурси на ситуацію в Білорусі: "Починаючи від тих жінок, які кричать по вулицях білоруських міст, і закінчуючи окремими оперативними працівниками", – вважає Безсмертний.

"Зверніть увагу, як збіглися дві цифри – спочатку заявили, що там 200 "вагнерівців", а вчора Лавров сказав, що там 200 націоналістів українських орудують. Все тут зрозуміло – вся ця машина розвернута зараз на Білорусь. Вона є не такою великою, бо знайти таких ідіотів, які такими способами діють, нелегко", – підсумував дипломат.

Нагадаємо, із півночі 27 липня на Донбасі почав діяти режим "повного і всеосяжного" припинення вогню, про який домовилися на засіданні Тристоронньої контактної групи 22 липня.

Попередній матеріал
Лихі 90-ті на Київщині: стрілянина за участю росіян – що бачили і чули очевидці
Наступний матеріал
Обстріл села Побєда з території Росії – 6 років потому: що згадують ті, хто вижив
Loading...