Ситуація біля Новотошківського
Ситуація біля Новотошківського 5 канал

Психологічні атаки і ворожі снайпери: бійці ООС розповіли про тактику окупантів біля Новотошківського – репортаж

Читайте по-русски
Ворог цілить із будинків цивільного населення, і це не бойовики, а саме російські військовослужбовці, кажуть армійці ЗСУ

Психологічні атаки здійснює ворог поблизу Новотошківського на Луганщині. Таким чином демонструють наявність на позиціях важкої зброї, забороненої Мінськими угодами. Крім того, армійцям не дають розслабитися ні на мить ворожі снайпери. Докладніше в репортажі "5 каналу" Вікторії Ковальової.

Володимир родом із Вінниці. Кілька років тому закохався в дівчину з Лисичанська. Згодом одружився. А потім пішов на фронт, щоб захистити від окупантів родину.

"У нас одна земля! І як це так, щоб хтось прийшов? Як це я прийду до вас додому і заберу у вас машину чи пів квартири. Так не можна вчиняти, і треба усе своє відстоювати", – каже хлопець.

Ситуація біля Новотошківського
Ситуація біля Новотошківського5 канал

Зараз Володимир тримає оборону поблизу Новотошківського на Луганщині. Ворожа зброя тут не вмовкає.

Армієць Андрій розповідає: "Вчора о 22:30 останній прихід був з РПГ. Між нами "прилітало" і сусідніми позиціями. Як зазвичай роблять: провокують на бій, хочуть узяти, щоб пострілятися між собою".

Свої вогневі позиції бойовики розташували у дачних будинках. Із дахів приватних осель регулярно цілять снайпери.

"Він сидить і вичікує, коли боєць вийде. І здебільшого луплять по живій мішені або стріляють попереджувальними. Граються з нами", – розповідає армієць Володимир.

А військовослужбовець ЗСУ Андрій додає: "Це ж у них звична справа стільки років вже. Селяться між будинків. Там, де мирні мешканці живуть, і звідти зазвичай ведуть вогонь навіть. Вже не ті луганські-донецькі сидять. Російські".

Щоб убезпечити себе, армійці облаштували надійну смугу укріплень. Кажуть, глибокі шанці й бліндажі зможуть захистити не лише від стрілецької зброї, а й від роботи ворожої артилерії.

За кількасот метрів звідси, на окупованій території, терикони покинутої шахти. Саме там армійці фіксують наявність забороненої мінськими угодами зброї.

"Поблизу терикона дуже часто чутно звуки танків, "бех". Недавно було чути, як працювали танки. Саме заводилися і переїжджали", – розповідає Володимир.

Ситуація біля Новотошківського
Ситуація біля Новотошківського5 канал

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір": у студії Мамчур, Семенуха, Ташева і Карпов – відео
Наступний матеріал
Директор "Рейтингу" про розбірки Зеленського: "Підказкою може бути симпатія українців до Лукашенка"
Loading...