Новий Буг
Новий Буг Inshe.tv

"Прийдеш і забереш ноги з собою": на Миколаївщині спалахнув скандал через ампутацію

Читайте по-русски
Головлікар закладу сказав, що жінка не розібралася в ситуації, не звернулася по допомогу до керівництва лікарні

У місті Новий Буг на Миколаївщині лікарі змусили жінку забрати з медзакладу ампутовані ноги її чоловіка. Медики заявили, що лікарня не має коштів на утилізацію медичних відходів. Про це повідомляє видання "Сегодня".

Після цього випадку спалахнув скандал, який обговорювали на сесії Новобузької районної ради.

Повідомляється, що перед депутатами виступила подруга жінки, пані Оксана, яка розповіла, що її знайому, яка страждає на епілепсію, змусили забрати ноги чоловіка – їх винесли в мішку прямо з операційного блоку.

"Їй сказали в лікарні: "Прийдеш з ранку, посидиш, поки закінчиться операція, і забереш ноги з собою". І дають їй цей мішок із ногами на плечі ... Вона йде, непритомніє, бо, як вона мені розповіла, відчувала тепло цих ніг у себе на плечах", – розповіла жінка.

Вона закликала депутатів виладнати питання з утилізацією медвідходів, адже міський голова повідомив їй, що за законом родичі повинні забирати такі речі з лікарень.

У свою чергу, головлікар закладу, який був присутній на зустрічі, звинуватив жінку в тому, що вона не спробувала розібратися в ситуації, не звернулася по допомогу ні до кого з керівництва лікарні.

"Ви взяли цей мішок на плечі ... Навіщо ви це зробили? Щодо утилізації. Наша установа порушувала це питання неодноразово. У нас на території ветслужби був центр утилізації, який місцеві жителі благополучно розікрали, розібрали на металобрухт, і він стоїть розкурочений", – пояснив він.

І додав, що відновлення пункту обійдеться в чималу суму.

"Відновити це задоволення недешево – за цінами 2-3-річної давності сама установка коштувала 300 тисяч. А плюс потрібно її ще встановити і отримати ліцензію. Утилізація – задоволення вкрай дороге", – сказав він.

Лікар додав: якщо не передбачена утилізація, то родичі повинні займатися похованням. Якщо вони це зробити не можуть, то цим питанням опікується керівник громади.

Як повідомляв 5.ua, МОЗ створило підрозділ, що займатиметься трансплантацією і лікуванням українців за кордоном.

Попередній матеріал
У САП повідомили, який запобіжний захід проситимуть для нардепа Юрченка
Наступний матеріал
Матвій Ганапольський про Зеленського, путінську агонію та ситуацію в Білорусі – "Гончаренко рулить"
Loading...