Ян Пуцулай
Ян Пуцулай 5 канал

Проводжали в останню путь навколішки: Миколаїв попрощався з кулеметником Яном Пуцулаєм

21-річний боєць міг взагалі не потрапити на фронт, оскільки служив у Повітряних силах, які нині не беруть участі в бойових діях

У Миколаєві попрощалися з бійцем української армії Яном Пуцулаєм. Як повідомляє "5 канал", 21-річний боєць служив у 204-й бригаді тактичної авіації і взагалі міг не потрапити на фронт, оскільки Повітряні сили нині не беруть участі в бойових діях. Однак Ян поїхав на передову за власним бажанням. Він отримав другу військову спеціальність – навідник кулемета і вступив до 79-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Ян Пуцулай загинув 21 січня від кулі снайпера. Поховали хлопця у селищі Широколанівка Миколаївської області, де мешкає його родина – батьки та маленька сестра. Односельці та побратими проводжали героя в останню путь навколішки.

"Він був один з тих, хто сміливий, відданий. Його відрізняло те, що хоч він і прикомандирований, він завжди намагався бути як десантник", – згадує заступник командира 79-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ Ярослав Калашник.

"Молодий хлопець, який хотів жити. Завжди посміхався, який мав авторитет в колективі. Завжди посміхався, скільки я його бачив. Такий живчик, можна сказати. Дуже позитивна людина була", – зазначив заступник командира 204-ї бригади тактичної авіації Микола Цвіцінський.

Дивіться також фотогалерею:

Одещина навколішки проводжала в останню путь 23-річного бійця – ФОТО

Попередній матеріал
Нардеп: у Вищому антикорупційному суді мають працювати "судді-камікадзе"
Наступний матеріал
Дякуючи матінці-природі – без жодного пострілу: як сили АТО звільнили Новоолександрівку