Прощання з бійцем 57 мотопіхотної бригади Віктором Сухіним
Прощання з бійцем 57 мотопіхотної бригади Віктором Сухіним 5 канал

Підірвався у бронемашині: Кіровоградщина попрощалася з бійцем 57-ї мотопіхотної бригади

Віктор Сухін пішов у зону АТО за контрактом якихось півтора місяця тому

На Кіровоградщині попрощалися з військовослужбовцем 57-ї мотопіхотної бригади ЗСУ Віктором Сухіним. Як передає "5 канал", 38-річний боєць разом із побратимом виконував бойове завдання поблизу Пісків на Донеччині. Бронемашина натрапила на вибухівку, обидва військових загинули.

Віктор пішов у зону АТО за контрактом тільки півтора місяця тому. Служив на посаді водія мотопіхотного відділення 34-го батальйону. Попрощатися з ним прийшли рідні, бойові побратими та односельці. Воїна поховали в рідному селі Димне. У бійця залишилися дружина та 10-річна дочка.

"Дуже сумуємо, втрата величезна. Що тут сказати? Брата втратив. Залишилися я і мама, і все... Сам пішов, не раз ходив, ходив, і ось, перевели на самий передок. Служив, віддав борг Батьківщині", – каже брат загиблого Антон Сухін.

"Він прийшов добровольцем, не заробляти, ось саме прийшов захищати. Таких людей дуже мало... Він вартий великої поваги. Зараз він залишився прикладом для всього мого підрозділу", – запевняє командир бронегрупи 34-го батальйону тероборони "Мухтарович".

Дивіться також фотогалерею:

Одещина навколішки проводжала в останню путь 23-річного бійця – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Розпилять на сувеніри: в Києві почався демонтаж головної ялинки країни
Наступний матеріал
Мир на Донбасі силовим шляхом чи компроміси? – результати опитування
Loading...