В СБУ заявляють, що трагедія в Одесі 2 травня - це результат спланованої диверсії napaki.livejournal.com

У прокуратурі Одещини збираються оголосити підозри у справі 2 травня

По відео відслідкували винних, які безпосередньо заносили запалювальні суміші у будівлю

Ще кільком фігурантам справи про масові заворушення в Одесі 2 травня незабаром оголосять підозру. Про це в коментарі "5 каналу" повідомив прокурор Одеської області Олександр Бабін.

За його словами, слідство опрацювало відео з місця подій, відстеживши людей, які безпосередньо винні в тому, що учасники так званого антимайдану на Куликовому полі не змогли покинути будинок профспілок, коли він загорівся. Також визначили людей, які безпосередньо заносили запалювальні суміші у будівлю. У прокуратурі скаржаться, що учасники антимайдану, які є на відео, не сприяють слідству і не дають свідчення.

Прокурор наголосив: "Наскільки я вже не намагався знайти порозуміння з представниками так званого антимайдану для того, щоби вони приходили до нас, давали свідчення, фото, відео, жодним чином вони не хочуть до нас приходити. Значний масив вже проаналізовано, і зараз проводиться фактично розшукова робота. Особи в масках, максимально закриті, щоби їх не впізнали. На сьогоднішній день певне коло осіб відпрацьовано. І з'являється велика кількість тих, кого ми вже впізнали, щодо кого ми проводимо певні слідчі дії, у тому числі встановлення їхнього місця знаходження і притягнення до кримінальної відповідальності".

Нагадаємо, 2 травня 2014 року в Одесі відбулися масові заворушення, зіткнення проросійських та проукраїнських учасників протестів, вбивства та пожежа у Будинку профспілок. У результаті 48 людей загинули. Слідство встановило, що заворушення були сплановані і керовані, а пожежа почалася всередині Будинку профспілок. Нині справа щодо п'ятьох підозрюваних, зокрема й двох громадян Росії, розглядається у суді.  

Попередній матеріал
Першотравень у Києві та Харкові: хто прийшов на марші та за що мітингують – відео
Наступний матеріал
Лисенко розповів про ситуацію на фронті: Найважчих втрат минулої доби сили АТО зазнали у Катеринівці
Loading...

Голова Одещини: три роки тому загинули люди, які піддалися російській пропаганді

Прикордонники затримали вісьмох іноземців, які прямували до Одеси

На захисті порядку: Одесити привітно зустрічають у місті співробітників СБУ - фото

В Одесі проросійські активісти, які зібралися напередодні 2 травня, нагнітають обстановку

В Одесу привезли новий комплекс, який розпізнає обличчя і встановлює особу онлайн

СБУ затримала громадянина РФ, який їхав в Одесу для провокацій