.
. dniprorada.gov.ua

"Просто казкове місце": дніпряни приголомшені відремонтованою вулицею Яворницького, що стала пішохідною

Читайте по-русски
На вулиці висадили дуби, котрі вирощували у спеціальних розплідниках саме для міського середовища, а також понад 6 тис. кущів

Мешканці міста Дніпро задоволені відремонтованою вулицею Яворницького та вже внесли її до власного переліку улюблених місць для прогулянок. Кажуть, оновлення дозволило позбавитися багатьох проблем, що тут були – від хаотичного паркування та постійного гулу машин під вікнами до магазинчиків, де можна було придбати алкоголь.

Капітальний ремонт Яворницького – це якісна зміна концепту вулиці та приклад переформатування міського простору, де перевага надається пішоходам. Це один зі світових урбаністичних трендів.

"Як пішохід, я вважаю, що таке робити дуже необхідно. Насправді, наше місто за ці п’ять років стає все кращим. Я дуже задоволена – є де прогулятися. Раніше хіба що набережною так можна було пройтися. Є можливість дістатися роботи прекрасною вулицею", – сказала молода викладачка Наталя.

Під час реконструкції використовували сучасні та якісні матеріали. Зокрема, врахували "хронічну" проблему зношених підземних комунікацій – їх замінили на нові. Для заміни покриття вулиці використали гранітні та бетонні плити, колоту бруківку та кам'яну крихту. Тут також встановили лави, нетипові лежаки, дитячі гірки і гойдалки.

"Нам дуже подобається. Все таке незвичне, гарне. Нам із дитячим візочком дуже зручно. Раніше навіть не думали, що тут можна було зробити щось таке. Ну вулиця і вулиця. Тепер, звісно, ми тут часті гості. Дякуємо за цей приємний подарунок людям", – ділиться враженнями мати двох дітей Ірина.

Ще одна родзинка – освітлення. Тут його зробили за схожим принципом, що й на вулиці Короленка. Містяни кажуть, що ввечері вулиця також виглядає не менш видовищно.

"Рай для тих, хто любить знімати сторіс і фотографуватися нормально. Місце круте", – поділився студент Владислав.

Підрядники зробили все якісно та на совість – адже працювали заради комфорту власних земляків. На Яворницького висадили дуби, котрі вирощували у спеціальних розплідниках саме для міського середовища, а також понад 6 тис. кущів.

Мер Дніпра Борис Філатов заявив, що Дніпро і надалі крок за кроком ставатиме зручнішим та комфортнішим, адже у великому промисловому мегаполісі такі острівці для відпочинку надзвичайно важливі.

"Ми і надалі будемо створювати пішоходам більше можливостей вільно користуватися центром нашого прекрасного міста. Ця вулиця стала комфортною для людей", – сказав Борис Філатов.

Попередній матеріал
Напередодні річниці Революції Гідності на замовлення ОП готуються провокації проти Порошенка – Ар'єв
Наступний матеріал
Менше ніж тиждень тому: в ОПОРІ прогнозують максимально низьку явку на другий тур
Loading...