Метінвест Політехніка
Метінвест Політехніка metinvestholding.com

"Повністю з української сталі": що відомо про будівництво першого в Україні приватного гірничо-металургійного вишу

Читайте по-русски
Влада міста сподівається: якісна база університету сприятиме тому, що випускники шкіл обиратимуть для навчання рідне місто

Стали відомі подробиці будівництва першого в Україні недержавного гірничо–металургійного університету, який розпочне роботу у Маріуполі. Про це повідомляється в сюжеті "5 каналу".

Корпус "Метінвест Політехніки" побудують повністю з українського металу та з використанням сучасних технологій. Для цього реконструюють міський сад, де й буде розташовано заклад.

"Це комплексний проект – ми плануємо побудувати і гуртожиток, і головний корпус, і модернізувати спортивну інфраструктуру. Будівля матиме 12 поверхів, головний корпус буде побудовано, звичайно, зі сталі – це ж місто металургів", – зазначає представник проєктної компанії Андрій Рижиков.

Проєкт "Метінвесту" вже оцінити й керівники інших вишів Маріуполя. Конкуренцію усвідомлюють. Однак, кажуть, завдяки таким модерним освітнім закладам місто і розвивається.

"Він надзвичайно важливий, тому що та інвестиція, яку планує вкласти інвертор у будівництво нового абсолютно приватного університету – це близько 700 мільйонів гривень. Це абсолютно новий кампус, це абсолютно нова лабораторна база. Це абсолютно нова філософія", – наголошує ректор Маріупольського державного університету Микола Трофименко.

Влада міста, у свою чергу, сподівається: якісна база університету сприятиме тому, що випускники шкіл обиратимуть для навчання рідне місто – і потім будуть працевлаштовані в ньому. Зокрема, Сергій Захаров, заступник міського голови Маріуполя, підтверджує:

"Ми зацікавлені, щоб студенти, діти залишалися в місті Маріуполь. Це один із кроків, який дасть можливість дітям обрати вищу освіту в місті Маріуполі і залишитися".

Як відомо, "Метінвест-Політехніка" готуватиме бакалаврів і магістрів у сфері автоматизації виробничих процесів, комп’ютерних наук, архітектури і будівництва, гірничої справи.

Попередній матеріал
ДТП у Польщі: водію українського автобуса загрожує до п'яти років в'язниці
Наступний матеріал
Показник госпіталізацій людей із COVID-19 нині перевищено у 15-ти регіонах України – подробиці
Теги:
Loading...