фото Думская

"Постійно схили повзуть": під Одесою у провалля впали 100 метрів дороги – відео з дрона

Обвал подекуди дістався хвірток певних приватних садиб

Напередодні у Фонтанці під Одесою стався масштабний зсув ґрунту. Унаслідок цього у прірву впала стометрова ділянка асфальтної дороги та опори ЛЕП. Масштаби заподіяної негодою шкоди можна оцінити за фото з місця пригоди, передає "Думская"

Як повідомляється, обвал навіть дістався хвіртки певних приватних садиб. За словами місцевих, це вже не перший зсув у районі. До цього таке ж явище спостерігали у 1990-х роках.

"Тут ці процеси весь час йдуть. Під нами давно не було, а от праворуч, під колишньою військовою частиною, постійно схили повзуть", – кажуть одесити.

Мешканці одеського передмістя звинувачують в інциденті місцеву владу, яка, за їхніми словами, нічого не робить для укріплення зсувонебезпечного схилу, а також орендарів землі під схилом, які демонтували зливові колектори та перекрили виходи ґрунтових вод. Саме вони почали підмивати берег.

"100-метрове провалля": наслідки масштабного зсуву ґрунту в Одесі – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Зауважимо, що раніше в одеській курортній Аркадії стався зсув на "Трасі здоров'я". Ґрунтом зі схилу засипало лавку. Тоді, на щастя, ніхто не постраждав. 

Попередній матеріал
У Харкові сильно відлупцювали депутата: нині він у реанімації
Наступний матеріал
Експерт: Детективи НАБУ хочуть бачити результати - вироки суду