Побиття майданівців у Одесі 19 лютого 2014-го
Побиття майданівців у Одесі 19 лютого 2014-го 5 канал

Побиття майданівців: чому затягується суд над екс-заступником голови Одещини

Судові засідання не можуть відбутися в нормальному режимі, оскільки не з'являються потерпілі

Через неявку потерпілих та постійний самовідвід суддів й досі не розглянуто справу Олександра Орлова – колишнього заступника голови Одещини, якого підозрюють в організації побиття євромайданівців рівно чотири роки тому. Про це повідомили кореспондентам "5 каналу" в обласній прокуратурі.

Побиття майданівців у Одесі 19 лютого 2014-го
Побиття майданівців у Одесі 19 лютого 2014-го5 канал

Нагадаємо, 19 лютого 2014 року група озброєних "тітушок" напала на мирних протестувальників та журналістів під стінами обладміністрації. Постраждали 12 осіб, серед них і оператор "5 каналу". У справі нападу та його організації є один засуджений та дев'ятеро підозрюваних. Серед них – начальник обласної міліції з громадської безпеки, він нині в розшуку. Фігурує й колишній заступник чільника області Олександр Орлов.

"На жаль, судові засідання не можуть відбутися в нормальному режимі, оскільки не з'являються потерпілі. Загалом 12 потерпілих в указаному кримінальному провадженні. Тому ми неодноразово зверталися та звертаємося, щоб всі потерпілі прибули, або заявили документально до суду представника від них, бо прокуратурі необхідно відстоювати свою позицію ", – зазначила речниця прокуратури Одеської області Інна Верба.

Дивіться також фотогалерею:

Справа 2 травня: в Одесі зчинилась масова бійка в Одесі – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": український мовознавець, професор Олександр Пономарів в ефірі "5 каналу"
Наступний матеріал
Зеркаль: Україна наполягатиме, щоб заходи впливу на РФ були підвищені, зокрема шляхом санкцій