5 канал

По цілях в 40-градусну спеку: Як українські артилеристи вдосконалюють бойові навички – відео

Артилеристи можуть вийти на позиції, розгорнутися і починати працювати по ворогу всього за 7 хвилин

Артилеристи у зоні АТО тренування проводять регулярно. Теперішні навчання відбуваються на Маріупольському напрямку.

Як розповідають самі бійці, це лише допоможе досягнути ще ліпшої злагодженості. "Спека не спека, а тренуватися треба. Бойового досвіду не можна втрачати!" – говорить військовослужбовець одного з дивізіонів САУ Геннадій. А досвід у військовиків цього підрозділу чималий. Сформований 2014 року, дивізіон вже тричі виконував бойове завдання у зоні проведення АТО. За якихось 7 хвилин підрозділ виходив на позиції, розгортався і починав працювати по ворогу. Нині ж бійці стверджують, в разі необхідності готові побити власний рекорд.

"Готові побити власний рекорд": Як на Маріупольському напрямку артилеристи гартуються – фото

"Були в Мар'їнці, Станиці Луганській, Щасті, Волновасі. Тобто на самих передових позиціях. Зараз, згідно з Мінськими домовленостями, знаходимося у зоні відведення на Приморському напрямку, проте продовжуємо покращувати бойові навички, постійно тренуємося. Беремо участь у змаганнях, посідали призові місця. А за підсумками бойової підготовки за перше півріччя 2017 року підрозділ посів перше місце", – розповідає заступник командира дивізіону Микола. 

Днями, незважаючи на майже 40-градусну спеку, артилеристи вчергове займалися практичними зайняттями зі спеціальної підготовки, відпрацьовували імітаційні цілі. Результат був як завжди – на "відмінно".

Попередній матеріал
На Волині обвалились чотири поверхи коледжу: чому місцеві кажуть "пощастило"
Наступний матеріал
У 2018 році Росія піде з Донбасу – Гримчак