5 канал

На Волині обвалились чотири поверхи коледжу: чому місцеві кажуть "пощастило"

Площа завалу становить 8% від будівлі, а причини поки не встановлені

На Волині обвалилося чотири поверхи стіни Любешівського технічного коледжу. На щастя, минулося без постраждалих. У приміщенні в цей момент нікого не було. Навчальний рік у закладі тепер – під загрозою зриву, передає кореспондент "5 каналу". 

Пані Ніна розповідає: не відразу зрозуміла, що відбулося. Почула сильний гуркіт і миттю вибігла на вулицю.

"Я згадую той момент, і мені хочеться плакати. Відчути такий гуркіт.. .І так ніби йде якийсь вулкан, насувалося щось. Відчинені вікна - і все летить", - пригадує очевидиця подій та мешканка сусіднього будинку Ніна Горщар.

Рухнуло відразу чотири поверхи стіни Любешівського технічного коледжу. На першому поверсі будівлі робили ремонт й незабаром там мали відкрити аптеку. 

"Аптека почала робити ремонт, і коли почали ставити вікна, мабуть, зачепили якусь несучу стіну чи що. І щось почало всередині труситися. Так люди розповіли. Вони вийшли на вулицю подивитися і тоді почала руйнуватися ця будівля", - розповідає мешканець Любешіва Володимир Медведюк.

У момент обвалу робітників вже не було в приміщенні. Місцеві переконані, якби усе сталося під час навчання - без жертв не минулося б. Тому і кажуть іронічно, мовляв пощастило.

5 канал

Нині територія коледжу обгороджена, рух транспорту поряд з аварійною будівлею перекритий. На місці чергує наряд поліції.

"Встановлено, що площа завалу становить 8% від цієї будівлі. Це не підпадає під надзвичайну ситуацію місцевого рівня, проте, є ознаки НС об’єктового рівня. Ми на даний момент не маємо письмового підтвердження, чи несе в подальшому будівля загрозу, чи вона може обрушитися", - прокоментував ситуацію начальник Любешівського районного сектору ДСНС Волинщини Віталій Деркач.

То чи відкрили правоохоронці кримінальне провадження за фактом та хто винен у такій надзвичайній події – дізнайтеся у сюжеті:

У коледжі навчається понад 600 учнів. Нині керівництво закладу обмірковує, як адаптувати для занять інші приміщення. Вартість збитків встановлять експерти.

Олег Ткачук, Волинська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У Коломиї серед білого дня обвалився фасад коледжу – фото з місця події

Коломия обвал
Коломия обвал
Коломия обвал
Коломия обвал
Коломия обвал
Коломия обвал
Коломия обвал
Коломия обвал
Коломия обвал
Коломия обвал
Коломия обвал
Коломия обвал

Попередній матеріал
Джамала, Джемілєв, Джапарова: яким був День корінних народів в Україні
Наступний матеріал
По цілях в 40-градусну спеку: Як українські артилеристи вдосконалюють бойові навички – відео