5 канал

На Волині обвалились чотири поверхи коледжу: чому місцеві кажуть "пощастило"

Площа завалу становить 8% від будівлі, а причини поки не встановлені

На Волині обвалилося чотири поверхи стіни Любешівського технічного коледжу. На щастя, минулося без постраждалих. У приміщенні в цей момент нікого не було. Навчальний рік у закладі тепер – під загрозою зриву, передає кореспондент "5 каналу". 

Пані Ніна розповідає: не відразу зрозуміла, що відбулося. Почула сильний гуркіт і миттю вибігла на вулицю.

"Я згадую той момент, і мені хочеться плакати. Відчути такий гуркіт.. .І так ніби йде якийсь вулкан, насувалося щось. Відчинені вікна - і все летить", - пригадує очевидиця подій та мешканка сусіднього будинку Ніна Горщар.

Рухнуло відразу чотири поверхи стіни Любешівського технічного коледжу. На першому поверсі будівлі робили ремонт й незабаром там мали відкрити аптеку. 

"Аптека почала робити ремонт, і коли почали ставити вікна, мабуть, зачепили якусь несучу стіну чи що. І щось почало всередині труситися. Так люди розповіли. Вони вийшли на вулицю подивитися і тоді почала руйнуватися ця будівля", - розповідає мешканець Любешіва Володимир Медведюк.

У момент обвалу робітників вже не було в приміщенні. Місцеві переконані, якби усе сталося під час навчання - без жертв не минулося б. Тому і кажуть іронічно, мовляв пощастило.

5 канал

Нині територія коледжу обгороджена, рух транспорту поряд з аварійною будівлею перекритий. На місці чергує наряд поліції.

"Встановлено, що площа завалу становить 8% від цієї будівлі. Це не підпадає під надзвичайну ситуацію місцевого рівня, проте, є ознаки НС об’єктового рівня. Ми на даний момент не маємо письмового підтвердження, чи несе в подальшому будівля загрозу, чи вона може обрушитися", - прокоментував ситуацію начальник Любешівського районного сектору ДСНС Волинщини Віталій Деркач.

То чи відкрили правоохоронці кримінальне провадження за фактом та хто винен у такій надзвичайній події – дізнайтеся у сюжеті:

У коледжі навчається понад 600 учнів. Нині керівництво закладу обмірковує, як адаптувати для занять інші приміщення. Вартість збитків встановлять експерти.

Олег Ткачук, Волинська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У Коломиї серед білого дня обвалився фасад коледжу – фото з місця події

Коломия обвал коледжу
/
Коломия обвал коледжу
Коломия обвал коледжу
/
Коломия обвал коледжу
Коломия обвал коледжу
/
Коломия обвал коледжу
Коломия обвал коледжу
/
Коломия обвал коледжу
Коломия обвал коледжу
/
Коломия обвал коледжу
Коломия обвал коледжу
/
Коломия обвал коледжу

Попередній матеріал
Джамала, Джемілєв, Джапарова: яким був День корінних народів в Україні
Наступний матеріал
По цілях в 40-градусну спеку: Як українські артилеристи вдосконалюють бойові навички – відео
Loading...