U-811 "Балта"
U-811 "Балта" Facebook / ВМС ЗС України

"Першочерговим є порятунок екіпажу і корабля": Забродський прокоментував ситуацію із судном ВМС ЗСУ

Читайте по-русски
За штатом екіпаж корабля складається з 45 людей

Народний депутат від фракції "ЄС", Герой України, генерал-лейтенант Михайло Забродський прокоментував кореспонденту "5 каналу" ситуацію з аварією судна розмагнічування ВМС України U-811 "Балта" у Чорному морі в районі острова Зміїний.

Нагадаємо, що напередодні саме він одним із перших написав про інцидент у Facebook.

"Спочатку зараз мовиться про порятунок екіпажу і судна. Для цього залучені сили і засоби Військово-Морських сил України, Державної прикордонної служби, цивільні рятувальники. Лише після того, як корабель буде знаходитись у безпечних умовах, буде, імовірно, відбуксований у пункт свого базування… лише після цього, я впевнений, відомча або державна комісія встановлять все, що відбулося. Зокрема і ті причини, які сприяли тому, що було", – зазначив він.

Він уточнив, що за штатом екіпаж корабля складається з 45 людей – це "фактична наявність на борту". Але дані може підтвердити лише командування ВМС ЗСУ.

"Наразі нічого не відомо. Відомо тільки те, що судно втратило хід і що у корпус є надходження води забортної", – додав Забродський.

Нагадаємо, ймовірно внаслідок погіршення погодних умов у Чорному морі в районі острова Зміїний зазнало лиха судно розмагнічування ВМС України U-811 "Балта".

Попередній матеріал
У Харкові попрощалися з фронтменом гурту "Мертвий півень" Михайлом Барбарою – як згадують близькі
Наступний матеріал
Ще 5 областей України наближаються до "червоної" зони карантину – Ляшко
Loading...