Метінвест Політехніка
Метінвест Політехніка 5 канал

"Освіта європейського рівня": перших студентів "Метінвест Політехніка" планує прийняти у вересні

Читайте по-русски
Міський голова Маріуполя наголосив, що завдяки такому проєкту місто зупинило відтік молоді

Масштабний освітянський проєкт металургійної компанії "Метінвест" – будівництво та запуск політехнічного університету у Маріуполі. Комплекс будівель за проєктом відомого японського архітектора у стилі хай-тек та розширена зелена зона довкола стануть окрасою міста. Про це повідомляє "5 канал".

"Розпочали будівництво ми наприкінці серпня минулого року, у вересні вже мають студенти зайти сюди та починати вчитися. Тут буде чудова освітня база, освіта європейського рівня в Маріуполі", – анонасував генеральний директор компанії "Метінвест" Юрій Риженков.

При цьому міський голова Маріуполя Вадим Бойченко наголосив, що завдяки таким проєктам як "Метінвест політехніка" місто зупинило відтік молоді. Зараз тут прийматимуть студентів з усієї країни.

Як повідомлялося, у Маріуполі розпочалося будівництво "Метінвест Політехніки" – першого в Україні недержавного ультрасучасного технічного університету. У новому виші, на будівництво та запуск якого буде спрямовано понад 30 млн євро, запровадять технології провідних світових виробників. "Метінвест Політехніка" стане новим стандартом якісної освіти, що буде безплатною для українців.

Університетський комплекс буде розташований у центрі міста. На ділянці площею майже 3,5 га до кінця цього року планується збудувати всю необхідну для навчання та комфортного життя студентів інфраструктуру – навчальний корпус, гуртожиток, спортивний комплекс та парк.

Фонд розвитку Маріуполя, який фінансує "Метінвест", вкладає кошти й у міські проєкти. Щороку компанія витрачає десятки мільйонів гривень на створення сучасної міської інфраструктури, наближаючи вигляд міста до найкращих зразків європейської урбаністики.

Завдяки "Метінвесту" у місті регулярно проводяться найрізноманітніші фестивалі, а також організовується культурне дозвілля громадян. Більшість фестивалів, таких як Дні Європи та Франції у Маріуполі, ГогольFest та MRPL City Fest завжди проводяться за підтримки металургів.

Лише минулого року Метінвест направив на розвиток Маріуполя майже 300 млн гривень. Основні проєкти: реконструкція парку імені Гурова, будівництво сталевого будинку, допомога лікарням у протидії пандемії COVID-19.

Попередній матеріал
"Метінвест" масштабно реконструює Маріуполь – міський голова розповів, що змінилося
Наступний матеріал
Через загрозу безпеці: авіакомпанії SAS, Austrian Airlines та Swiss скасували рейси в Україну
Теги:
Loading...