dumskaya.net

Одеська трагедія: прокуратура провела обшуки на низці підприємств, що будували корпуси "Вікторії"

Документи вилучали на підприємствах, що проводили реконструкцію, оснащення табору та відповідали за вогнезахист дерев'яних конструкцій

У середу, 20 вересня, правоохоронці провели обшуки на підприємствах, які будували та здійснювали реконструкцію дитячого комплексу "Вікторія" в Одесі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури в Одеській області.

"Прокуратура Одеської області спільно зі слідчими Головного управління Національної поліції в Одеській області та Управлінням захисту економіки органів поліції в Одеській області у ході розслідування всіх обставин, що призвели до загибелі дітей у таборі "Вікторія", 20 вересня провели санкціоновані обшуки на підприємствах, які здійснювали будівництво та реконструкцію корпусів дитячого оздоровчого комплексу", – йдеться в повідомленні.

Нині ж правоохоронці вивчають вилучену під час обшуків документацію на предмет порушення при проведенні будівництва, реконструкції, оснащення табору – зокрема фінансову документацію про відкриття та розпорядження рахунками, рух, одержання коштів на вказані заходи тощо.

Правоохоронці досліджують вилучену документацію на предмет порушення при проведенні будівництва, реконструкції, оснащення табору "Вікторія". 

Окремо зазначається: "Правоохоронні органи провели слідчі дії та вилучили документацію у суб’єкта господарювання, що здійснював вогнезахист дерев’яних конструкцій та у підприємства, яке за документами виступало замовником сигналізаційних систем". 

Зауважимо, що 20 вересня Кабмін зняв мораторій на перевірку пожежної безпеки

Як повідомляв 5.UA, в Одесі в ніч на 16 вересня загорівся один із корпусів дитячого табору "Вікторія". Вогонь повністю знищив один із дерев'яних корпусів. У момент загоряння там перебували 42 дитини. Дітей евакуювали, однак трьох із них врятувати не вдалося. Загиблі дівчатка – це 8-річна Софія Мазур, 9-річна Настя Кулинич і 12-річна Сніжана Арпентій.

Трагедія в дитячому таборі спричинила невдоволення одеситів, і напередодні вони вийшли під міськраду з вимогою звільнити очільника Одеської ОДА Геннадія Труханова. Що відбувалося далі – дивіться нижче: 

Штовханина під міськрадою Одеси: зібрались півтисячі людей – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Не затримають за однієї умови": Луценко розповів про хитрощі Саакашвілі
Наступний матеріал
П'ять країн з Україною підписали меморандум з розслідування трагедії МН17