5 канал

Новозбудоване військове щастя: в Сумах 80 прикордонників отримали ключі від квартир

Загалом, на придбання житла військовослужбовцям ДПСУ держава виділила цьогоріч 200 млн грн

80 сімей прикордонників Сумського загону отримали ключі від квартир у новобудові. Дехто стояв у черзі на власне житло по 15 років. Загалом прикордонники рапортують – до кінця року власниками квадратних метрів стануть ще 200 службовців. Входини у Сумах святкували і кореспонденти "5 каналу".

Син прикордонників Мішанових – Андрій – оглядає свою кімнату в квартирі, яку нині отримали батьки. "Нам зменшили нашу роботу, не потрібно тут клеїти шпалери, люстри навіть висять, підлогу класти не треба. А завозити меблі та мешкати, вішати штори і все буде добре", – радіє співробітник прикордонного загону Тетяна Мішанова. Сергій Мішанов у Держприкордонслужбі – уже 15 років. Досі родина була змушена винаймати житло.

Разом із ними входини святкують 80 прикордонників Сумського загону. Загалом, на придбання житла військовослужбовцям ДПСУ держава виділила цьогоріч 200 млн грн. "Нам вдалося у цьому році закласти 11 об'єктів, з них 5 буде завершено вже в цьому році. Крім цих 80, ми плануємо ще здати в цьому році більше 200 квартир", – звітує чільник Держприкордонслужби Петро Цигикал.

Поруч із зданою в експлуатацію новобудовою для прикордонників зводять ще одна висотку. Квартири в ній наступного року отримають військові, які претендують на службове житло.

Олеся Боровик, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею:

Готовність №1: Прикордонники показали, як зміцнили рубежі через "Захід-2017" в Білорусі – фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": оперний режисер-постановник Микола Гамкало в ефірі "5 каналу"
Наступний матеріал
Сторічна "Жерстяна Ліззі": львів'янин власноруч зібрав легендарний Ford Model T
Loading...