Микола Гамкало
Микола Гамкало Facebook / За Чай.com

"ЗА ЧАЙ.COM": оперний режисер-постановник Микола Гамкало в ефірі "5 каналу"

Що відбувається за лаштунками головної оперної сцени, на яку оперу задорого ходять у Європах і що не так з оперою в Україні – обговоримо за чаєм цього вечора

Він працював у Національній опері України режисером-постановником – участь у постановках опер "Сільська честь" П.Масканьї, "Ніжність" В.Губаренка, "Фауст" Ш.Гуно. Тепер Микола Гамкало зосередився на викладанні – в Національній музичній академії України імені П.І.Чайковського на кафедрі оперної підготовки та музичної режисури. Також співпрацює з Національною філармонією України, на сцені якої здійснив постановки опер "Ноктюрн" М.Лисенка (2003), "Поет" Л.Колодуба – до 190-річчя Т.Г.Шевченка (2004). З останніх робіт – містична опера "Медіум" Дж.К.Менотті… але не на сцені Нацопери.

Що відбувається за лаштунками головної оперної сцени, можливо оповість під гаряче чаювання сам Микола Гамкало. На яку оперу задорого ходять у Європах і що не так з оперою в Україні, чому вже чверть століття державна гуманітарна й культурна політика шкутильгає, якщо нею займаються кращі люди країни, до якої культурної стратегії домовилися інтелектуали країни на своїх "круглих столах". Чаюємо о 23:10 з je suis artiste Миколою Гамкалом.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті 3 жовтня 2017 року о 23:10.

Дивіться також фотогалерею:

Битва за Британію у Другій Світовій: У Даксфорді влаштували грандіозне авішоу-реконструкцію – фотогалерея

Попередній матеріал
Окупанти вперше від початку "шкільного перемир'я" вдарили із "Градів"
Наступний матеріал
Новозбудоване військове щастя: в Сумах 80 прикордонників отримали ключі від квартир
Loading...