Металургія
Металургія censor.net.ua

Нові технології виплавки, які запроваджують українські металурги, є інвестицією в екологію – аналітик

  Читайте по-русски
  В рамках модернізації прокатного виробництва "Метінвест" встановив на ММК ім. Ілліча сучасну машину безперервного лиття заготовки

  Інвестиційний аналітик Concorde Capital Дмитро Хорошун переконаний, що проєкт "Метінвесту" з будівництва комплексу з використанням DRI і електрометалургійного виробництва є кроком у зелену металургію майбутнього. Про це пише Uaprom.info.

  "Метінвест" вивчає можливість будівництва комплексу з використанням DRI і електрометалургійного виробництва за $ 3-3,5 млрд або на ММКИ, або біля "Запоріжсталі". Компанія ще не визначилася з цими планами, але цей проєкт, якщо він реалізується, безумовно, також буде знаковим – це інвестиції в екологію, крок у зелену металургію майбутнього", – наводить видання слова Дмитра Хорошуна.

  Він також додав, що довгостроковий проєкт з модернізації та розвитку прокатного виробництва на Маріупольському меткомбінаті ім. Ілліча є знаковим для компанії й забезпечить випуск продукції з більш високою доданою вартістю.

  "Такі інвестиції дозволять більше заробляти і, як результат заробітку, фінансувати більш об'ємні інвестиції в майбутньому – зокрема в екологію", – зазначив експерт.

  Як нагадує джерело, в рамках модернізації прокатного виробництва "Метінвест" встановив на ММК ім. Ілліча сучасну машину безперервного лиття заготовки, реконструював стан 1700 з виробництва гарячекатаної рулонної сталі. А в планах – будівництво цеху з виробництва холоднокатаного прокату для подальшого випуску оцинкованого прокату і прокату з полімерним покриттям.

  Попередній матеріал
  Байден продовжив дію санкцій за втручання у вибори в США
  Наступний матеріал
  Незалежні члени спостережної ради "Нафтогазу" подали у відставку: в Кабміні підтвердили звільнення чиновників
  Теги:
  Loading...