метінвест
метінвест Фото socportal.info

Нове обладнання й інновації в роботі: на екомодернізацію Північного ГЗК виділено близько 1,5 млрд грн – ЗМІ

  Читайте по-русски
  Як зазначається, на Північному ГЗК, зокрема, застосовуються і "зелені" технології

  На масштабну програму екомодернізації Північному ГЗК група "Метінвест" виділила близько 1,5 млрд грн. Про це повідомляє УНІАН.

  Повідомляється, що на підприємстві перейшли на нове обладнання і техніку, а також на використання інновацій у гірських роботах. Також встановлено сучасні газоочистки на випалювальних машинах – це допомагає Північний ГЗК зменшити техногенне навантаження на довкілля, сказано в матеріалі.

  В рамках цих екопроєктів на підприємстві модернізували електрофільтри, скрубери, рукавні фільтри. Крім того, встановлено три газоочисних комплекси. Це сприяло зменшенню на цих ділянках викидів газів до 35-40 мг / м³, йдеться у статті.

  Крім того, повідомляється, що з пилом в забоях і на дорогах кар'єрів бореться сім гідромоніторов. Також дороги поливають в цехах і на вулицях мікрорайонів, прилеглих до комбінату.

  Як зазначається, на Північному ГЗК застосовуються і "зелені" технології, зокрема, в санітарно-захисній зоні Першотравневого кар'єру. Тільки в 2020 р. на території понад 12 га висадили 23 тисячі дерев і чагарників. Також на проммайданчиках комбінату виконують покіс трави, в т. ч. карантинної, омолоджують дерева.

  Гендиректор Північного ГЗК Андрій Скачков зазначив, що завдання підприємства – максимальне поліпшення всіх екологічних показників компанії.

  "Системний підхід до вирішення питань зниження техногенного навантаження на навколишнє середовище дозволив Північному ГЗК в 2020 році істотно знизити викиди пилу і газу в атмосферу – на 20% в порівнянні з 2019 роком", – заявив він.

  Як стало відомо, у планах підприємства на 2021 рік – масштабний проєкт зі згущення відходів під час виробництва концентрату, заміна електрофільтрів, низка проєктів щодо пилопригнічення, раціонального використання водних і земельних ресурсів.

  Попередній матеріал
  ЄС поки не має наміру ділитися вакцинами від коронавірусу – голова Єврокомісії
  Наступний матеріал
  Столиця посідає 9-те місце в Україні за кількістю недільних випадків COVID-19
  Теги:
  Loading...