Укроборонпром

Несвоєчасні "Дозори": суд стягнув майже 10 млн грн зі Львівського бронетанкового заводу

На ЛБТЗ до суду подала військова прокуратура Західного регіону, вимоги якої судді задовольнили у повному обсязі

Господарський суд міста Києва постановив стягнути зі Львівського бронетанкового заводу 9,8 млн грн та перерахувати їх до державного бюджету. Військова прокуратура Західного регіону подала до суду через те, що завод раніше не повернув державі невикористані 6,5 млн грн, передає прес-служба відомства.

Кошти у ЛБТЗ залишилися після виконання держзамовлення на виготовлення та поставку Міністерству оборони України 10 машин "Дозор-Б". Договір про це Міноборони уклало з заводом ще у грудні 2015-го року. Фактично на виконання замовлення Львівський бронетанковий витратив меншу суму, ніж перерахувала держава, тож залишок мали віддати. Однак добровільного цього не зробили.

Суд, відповідно до позову прокуратури, зобов'язав завод не лише виплатити невитрачену суму, а й оштрафував ЛБТЗ на додаткові 3,3 млн грн – за прострочення виготовлення та поставки військової техніки.

Нагадаємо, раніше детективи НАБУ затримали п'ять осіб, причетних до махінацій із закупівлями двигунів для танків. Серед них і директор Львівського бронетанкового та його заступник. За директора Романа Тимківа внесли заставу 2 млн грн, тож він вийшов на свободу.

Попередній матеріал
Не доїхали до відпустки: на Одещині водій автобуса висадив на узбіччі півсотні туристів
Наступний матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО Андрія Лисенка – трансляція завершена