Акція протесту перевізників Львівщини
Акція протесту перевізників Львівщини "5 канал" / Марта Шикула

"Несправедливість і подвійні стандарти": чому в Рівному пікетують перевізники

Читайте по-русски
Посадовці області твердять: не можуть взяти на себе відповідальність і відновити рух маршруток

У Рівному пікетують перевізники. Просять відновити рух маршруток в області. Близько тисячі людей прибули під стіни Рівненської обласної адміністрації. Поблизу приміщення припаркували зо пів сотні автобусів.

Учасники акції кажуть, що у відчаї, адже після трьох місяців перебування на карантині не мають коштів на життя. Водночас запевняють: поки уряд не дозволяє легальні перевезення – в області працюють нелегальні. Представники компаній-перевізників переконують: готові заповнювати салони на половину сидячих місць і дотримуватись всіх карантинних норм.

"Ми три місяці сидимо без роботи. У нас у всіх родини, подивіться, скільки нас зібралось. Дайте нам працювати!" – вимагає перевізник Сергій.

"Усі бачать нелегальні перевезення, всі бачать, як люди скрізь порушують карантин, тобто бездіяльність влади очевидна! З одної сторони, ми всі дотримуємось карантину, а з іншого боку – ми порушуємо карантин. І ця несправедливість і подвійні стандарти вже людей дуже втомили", – наголосив перевізник Олександр Петров.

Зі свого боку посадовці області твердять: не можуть взяти на себе відповідальність і відновити рух маршруток через високий рівень захворюваності на коронавірус. За вихідні Рівненщина встановила антирекорд по інфікуванню COVID 19 – понад 150 нових випадків зараження. 

"Чи візьмете ви відповідальність за десятки смертей, які матимуть місце? А вони матимуть місце!" – переконує головний державний санітарний лікар у Рівненській області Роман Сафонов.

Попередній матеріал
Сторона захисту Стерненка хоче залучити прокурора ОГПУ як свідка
Наступний матеріал
Обрання запобіжного заходу Стерненку: Сюмар в суді заявила, що це політичне замовлення
Loading...

Громадський транспорт у Києві переходить на електронний квиток із 1 липня

Міжобласні автобусні перевезення відновлюють: перші рейси виїхали з Києва – включення

У Києві на Троєщині зупинився рух тролейбусів (оновлено)

Рухомий склад дезінфікують при заїзді і виїзді з депо – заступник голови КМДА розповів про роботу метро

Про відкриття мало хто знав: метро запрацювало у Дніпрі, але із затримкою

Метро не допомогло: Київ знову скували затори