Підтоплення на Івано-Франківщині
Підтоплення на Івано-Франківщині Фото ДСНС

Негода на Івано-Франківщині: затопило 15 населених пунктів

Читайте по-русски
У Херсонській області сталось підтоплення 150 дворогосподарств

Унаслідок інтенсивних опадів на Івано-Франківщині вода підтопила 39 житлових будинків, 170 господарств у 15 населених пунктах на території Косівського, Коломийського, Снятинського, Городенківського та Тлумацького районів. Про таке повідомили на сайті ДСНС.

"В Івано-Франківській області було підтоплено 39 житлових будинків, 170 дворогосподарств у 15 населених пунктах на території Косівського, Коломийського, Снятинського, Городенківського та Тлумацького районів. У с. Пістинь Косівського району частково зруйновано житловий будинок та міст через потічок Озірний. У с. Діброва Тлумацького району стався зсув ґрунту на автодорогу державного значення Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль (проїзд транспортних засобів забезпечений). Зруйновано 3 автомобільні переїзди на автодорогах місцевого значення сіл Гордаків, Кічера та Гавриле Косівського району", – йдеться у тексті повідомлення.

Станом на 7:00 годину підтоплено 16 житлових будинків у Коломийському районі та 117 господарств у 6 населених пунктах: на території Косівського району – 3, Снятинського – 2 та Городенківського – 1.
Проїзди до всіх населених пунктів області забезпечено. Для відкачування води залучено 16 од. техніки та 45 чол., з них від ДСНС 13 од. техніки, 11 мотопомп та 40 чол. о/с. Опадів не спостерігається, рівень води поступово спадає.

Крім того, у Херсонській області було підтоплення 150 дворів у с. Нова Маячка Олешківського району.

Також у Кіровоградській області було підтоплено 20 житлових будинків та 48 присадибних ділянок. Станом на ранок постраждали 2 житлові будинки та 7 господарств. Рівень води поступово спадає. До робіт залучено 2 од. техніки, 2 мотопомпи та 12 чол. о/с ДСНС. На місці працює оперативна група У ДСНС у Кіровоградській області.

Як повідомляв 5.UA, 24 травня рятувальники знайшли тіло п'ятикласника. Його напередодні віднесло течією річки Вича під час паводку у Воловці Закарпатської області. 

Попередній матеріал
Бійці ООС завчасно виявили артилерію під Новолуганським, але Київ заборонив стріляти – волонтер
Наступний матеріал
Загиблі під Новолуганським воїни були нацгвардійцями: в "Азові" назвали імена бійців (оновлено)
Loading...