прапорщик Василь Бурлай
прапорщик Василь Бурлай 5 канал

Не провидець, але безпомильний: Журналісти "5 каналу" поспілкувалися з легендарним прикордонником "Екстрасенсом"

Остання резонансна знахідка прикордонника – 13 кг наркотиків в бензобаку машини

Не провидець, але й ніколи не помиляється. Харківський прикордонник, від якого не сховати контрабанди. Чи то через інтуїцію, чи то через вдачу, але прапорщик Василь Бурлай став справжньою легендою.

Цей пункт пропуску, один із найбільших в Східній Україні, "Гоптівка", контрабандисти намагаються оминати. Адже саме на цій ділянці межі з Росією служить прикордонник, якого неможливо надурити.

Про надзвичайні професійні здібності інспектора Василя Бурлая харківські прикордонники переповідають один одному. Саме він затримав контрабандиста з рекордною готівкою у майже $5 млн, наркотиками, ювелірними прикрасами та коштовним камінням.

Оксана Іванець, помічник начальника Східного регіонального управління Держприкордонслужби України, говорить: "Коли є якісь великі затримання, не виникає ніяких сумнівів, що це саме Василь. Поміж нами ми його називаємо Екстрасенс, адже неможливо – досвід це дуже добре, але необхідно мати якесь ще сьоме чуття, щоб досягнути таких результатів".

Василь Бурлай запевняє, надзвичайними здібностями не володіє. Але іноді і сам дивується власній інтуїції: "Були в моїй практиці такі, які говорили, що вони 15 років контрабандистами працюють, – траплялися все одно".

Остання резонансна знахідка – 13 кг наркотиків в бензобаку машини.

Андрій Зварич, начальник відділення інспекторів відділу прикордонної служби "Дергачі", говорить: "Зупинився транспортний засіб, інспектор пройшов простукав бензобак і його перші слова були "тут щось є". Це перший інспектор, який так може виявити правопорушника серед пасажиропотоку. Він ніби відчуває, де може бути схована якась контрабанда, наркотики, зброя".

За такі результати Василь Бурлай регулярно отримує від командування премії та відзнаки. Серед яких і два ордени "За мужність".

Світлана Дашкевич, В'ячеслав Кузьменко, Харківська область, "5 канал"

Попередній матеріал
У Балаклії рятувальники загасили останнє джерело тління на військовому складі
Наступний матеріал
Наскільки Україна готова до Євробачення-2017
Loading...

У Балаклії рятувальники загасили останнє джерело тління на військовому складі

Рятувальники ліквідують вибухонебезпечні предмети з дворів мешканців Балаклії – відео

До Балаклії повернулися всі евакуйовані мешканці – ДСНС

У Балаклії загрози нових вибухів на військових складах наразі немає

Вибухи на складах у Балаклії: до міста починають повертатися люди

Балаклія оговтується після вибухів: у місті почали відновлювати пошкоджені будинки