метінвест
метінвест Фото socportal.info

Навіть у розпал пандемії: група "Метінвест" підтримує податковими відрахуваннями Маріуполь та інші міста України

  Читайте по-русски
  Зазначається, що стабільна робота підприємств групи й перерахування ними податків забезпечують розвиток регіонів

  За 9 місяців 2021 року підприємства компанії перерахували до міського бюджету Маріуполя 1,023 млрд грн. Навіть у розпал пандемії коронавірусу група "Метінвест" підтримує податковими відрахуваннями Маріуполь та інші міста України, в яких зосереджені її підприємства. Як повідомили в прес–службі "Метінвесту".

  Гендиректор МК "Азовсталь" Енвер Цкітішвілі наголосив, що "Метінвест" – один з найбільших інвесторів в українську економіку.

  "Завдяки щоденній праці наших металургів у Маріуполя є можливість платити заробітну плату лікарям і забезпечувати лікарні всім необхідним", – зазначив він.

  Найбільше податків перерахували підприємства, що входять до групи – ММК імені Ілліча, МК "Азовсталь", ТОВ "Метінвест Промсервіс" і Маріупольський ремонтно–механічний завод – 77,5% (793,5 млн грн); інші підприємства "Метінвесту" – 22,5% (229,7 млн грн).

  Зазначається, що стабільна робота підприємств групи й перерахування ними податків забезпечують розвиток регіонів. Так, за 15 років компанія сплатила до бюджетів різних рівнів 165 млрд гривень.

  Солідарний з ним і генеральний директор ММК імені Ілліча Тарас Шевченко. Він відзначив внесок співробітників у розвиток України та Маріуполя. За його словами, завдяки таким податковим відрахуванням підприємств групи виплачується зарплата вчителям, лікарям і комунальникам.

  Попередній матеріал
  Рейтинг Зеленського за два тижні впав на 3%, стільки ж втратила й партія "Слуга народу" – дані соцопитування
  Наступний матеріал
  ДПСУ, поліція і нацгвардія проведуть навчання на кордоні з Білоруссю
  Теги:
  Loading...