5 канал

Навіть лазню збудували: захисники Новозванівки використовують перемир'я "на повну"

Час, поки на фронті тихо, армійці використовують для укріплення позицій та готуються до зими

Без обстрілів минула доба на Луганщині. Час, поки на фронті тихо, армійці використовують для укріплення позицій та готуються до зими. Роботи тривають і поблизу Новозванівки, в одній із донедавна найгарячіших точок області. Подробиці – в репортажі "5 каналу".

На позиціях поблизу Новозванівки, поки на фронті тихо, поспішають завершити роботи з утеплення. Обстріли поблизу Новозванівки, як за годинником, припинилися опівночі 25-го серпня, пригадують армійці. Відтоді на цьому опорному пункті запанувала тиша.

"Дуже тихо. Дуже. Вже не стріляють. Раніше більш важко було. А зараз взагалі спокійно", – каже військовослужбовець Руслан. За цих два тижні вояки встигли побудували лазню. "Тут буде дуже тепло! Ще сауна, де хлопці зможуть попаритися, душиком змитися. Щоб було ближче до домашніх умов, щоб їм якось хоч полегшити службу", – хизується боєць Володимир.

І вже взялися утеплювати бліндажі. На черзі – облаштування кухні, розповідає Олександр Хорошилов. До війни він очолював хореографічний колектив і працював артистом балету Чернігівської музично-драматичного театру. Коли розпочалися бойові дії, подався на передову. Тут кухарює і ніколи не знімає кептарика, який для Олександра служить оберегом.

Запевняє: "Я – українець! Командир розрішив. Я на кухні, так що не завжди бронік одіваю… Мені важко було лежати на дивані і дивитися, як молоді хлопці вмирають. Чим я гірше чи краще? От і вирішив, пішов".

Одні працюють, інші – спостерігають за ворогом. Кажуть, бойовики теж не гають часу. "Бліндажі риють, окопи… Було чути і танки, і БТРи під'їжджали до них. Підвозили, певно, боєприпаси, особовий склад", – звітує боєць Ігор.

У те, що перемир'я триватиме довго, вояки не вірять. Роботи поспішають завершити якомога швидше.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею:

Тімон і Пумба на сторожі: як бойові вепри бійцям АТО допомагають – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Українські військовослужбовці в АТО: "Противник, як завжди, розказує, що не воює"
Наступний матеріал
"Тільки решітки нагадують": довічно засудженим Харківщини влаштували комфортне новосілля