Негода на Закарпатті
Негода на Закарпатті Закарпатська ОДА / Facebook

На Закарпатті рясні зливи спричинили небезпечні зсуви ґрунтів

Читайте по-русски
Людей, чиї будинки опинилися в зоні зсуву, відселено

Червневі зливи призвели до небезпечних зсувів у селищі Ясіня Закарпатської області. Так, в урочищі Ропша через зсув ґрунту було пошкоджено декілька будівель. Людей, чиї будинки опинилися в зоні зсуву, відселено. Наразі вони мешкають у рідних. Про це йдеться на сайті Закарпатської обласної державної адміністрації.

Перші 30 мільйонів від уряду на ліквідацію наслідків повені область отримала, 7 мільйонів перераховують людям, чиї оселі постраждали від стихії. Один із власників пошкодженого будинку у с. Ясіня уже отримав 300 тисяч гривень. Проте чоловік каже: цих коштів не вистачить для придбання нового помешкання.

Також є більш глобальна небезпека. Зсувні процеси продовжуються, є загроза сходження ґрунту в річку Чорна Тиса. Закарпатські та Івано-франківські експерти вивчають динаміку руху ґрунтів, однак поки що технічного рішення, як зупинити зсуви, не мають.

Як повідомляв 5.UA, масштабні повені спричинили сильні опади, які вирували в Україні наприкінці червня. Унаслідок чого рівень води в річках піднявся до критичного. Під водою опинилися цілі села. Підтоплені були понад 14 тисяч будинків. Зруйновані мости й дамби. Через негоду загинули троє людей. Постраждали чотири області. Найбільше – Івано-Франківська.

 

Попередній матеріал
Резніков анонсував позачергове засідання ТКГ через порушення тиші на Донбасі
Наступний матеріал
ОБСЄ повідомила про 111 порушень "режиму тиші" на Донбасі за першу добу перемир'я
Loading...

Куренівська трагедія – покарання за "танці на кістках" Бабиного Яру: спогади очевидців

Масштабний зсув у курортній зоні Одеси: що кажуть місцеві та до чого тут будівництво яхт-клубу

Нещасний випадок на будівництві: у Тернополі двох чоловіків засипало ґрунтом