http://www.cerkva.uz.ua/

На Закарпатті перша парафія приєдналася до Православної церкви України

  Раніше ця релігійна громада належала до УПЦ Київського патріархату, але згодом перейшла в УПЦ Московського патріархату

  Парафія Святого Першомученика архідиякона Стефана у селі Минай приєдналася до Закарпатської єпархії Православної церкви України. Про це інформує Закарпатська єпархія Православної церкви України.

  "Парафія св. Першомученика архідиякона Стефана с.Минай приєдналася до Закарпатської єпархії Православної церкви України. 21 грудня 2018 р. настоятель парафії протоієрей Степан Біляк звернувся до єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія з письмовим проханням про включення його у клір Закарпатської єпархії Православної церкви України", – зазначається у повідомленні.

  Як стало відомо, раніше ця релігійна громада належала до складу Мукачівської єпархії УПЦ Московського Патріархату. Нині ж єпископ Варсонофій видав Указ про включення цієї парафії до складу Закарпатської єпархії ПЦУ, а протоієрея Степана Біляка прийняв до єпархіального кліру.

  Додамо, що в історії цієї парафії був час, коли вона належала до УПЦ Київського патріархату, але згодом перейшла в УПЦ Московського патріархату. Нині, як і раніше, керує релігійною громадою лікар-священик Степан Біляк. 

  Нагадаємо, напередодні стало відомо, що на Вінниччині три парафії приєдналися до Православної Церкви України. Раніше на Буковині священик із паствою покинули Московський Патріархат та перейшли до ПЦУ.

  Як повідомляв 5.UA, 15 грудня 2018 року на Об'єднавчому соборі обрали предстоятеля Української Помісної Церкви. Ним став єпископ Української Православної Церкви Київського Патріархату Епіфаній. Того ж дня Вселенський Патріарх благословив Епіфанія та запросив до Константинополя для отримання томосу. Того ж дня новообраний предстоятель УПЦ Епіфаній подякував Президенту і закликав усіх до єднання. 

  Попередній матеріал
  Російські тюремники хочуть залучити Сенцова до "праці на благо РФ" – адвокат
  Наступний матеріал
  В УПЦ МП заявили, що назву поки не змінюватимуть, а Росію назвали агресором
  Loading...