Карантин
Карантин 5 канал

На Волині дозволили відкрити дитсадки, санаторії та бази відпочинку

Читайте по-русски
За словами головного санітарного лікаря області, упродовж останнього тижня спостерігається тенденція до зниження захворюваності

На Волині частково пом'якшують карантинні заходи. Таке рішення 15 липня ухвалила регіональна комісія з питань з питань ТЕБ та НС, повідомляє прес-служба Волинської обласної держадміністрації.

Зокрема, дозволили пасажирські перевезення міжобласного, міжміського, приміського сполучення, роботу дитсадків, санаторіїв, баз відпочинку тощо.

При цьому важливою умовою залишається обов’язкове дотриманням вимог, встановлених головним санітарним лікарем України.

Також взято до виконання вимоги постанови КМУ №588 щодо пом’якшення карантинних вимог для розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування (кінотеатрів, ресторанів, кафе, барів тощо) – їм дозволено працювати з 7.00 до 23.00.

За словами головного санітарного лікаря області Наталії Янко, упродовж останнього тижня спостерігається тенденція до зниження захворюваності. Показник динаміки випадків інфікування набув сталої тенденції до зниження і на сьогодні становить 22,6 % (при рекомендованому не більш як 10 %). Кількість інфікувань за останній тиждень зменшилась на 30%. Середній показник захворюваності в області знизився до 28,3 на 100 тис. населення.

Нагадаємо, станом на 15 липня шість регіонів України не готові до послаблення обмежувальних заходів. Такі дані опублікували у МОЗ.

Попередній матеріал
СБУ прийшла з обшуками до керівництва Національної академії наук
Наступний матеріал
США стоїть разом з народом України у його протистоянні жорстокій агресії Кремля – Помпео зробив особисту заяву
Loading...