5 канал

На пляжах Кривого Рогу виявили холерний вібріон – місцеві відпочивають і далі

Небезпечні бактерії показали результати попередніх проб

На міських пляжах Кривого Рогу знайшли кишкову паличку та холерний вібріон, але чекають ще на лабораторні підтвердження. Тільки тоді планують встановлювати попереджувальні таблички про заборону купання.

На двох міських пляжах на берегах річок Інгулець та Саксагань – чимало відпочивальників. Жодних попереджувальних табличок про можливу небезпеку купання там немає.

"Будемо продовжувати відпочивати. Усі ж відпочивають, ніхто не боїться чомусь. Чомусь це нікого не турбує", – кажуть місцеві.

У воді є кишкова паличка і холерний вібріон. Такі попередні результати проб, які взяли санепідеміологи. Щодо холерного вібріону, він не активний, тобто людині поки що не загрожує, але за високої температури повітря може стати небезпечним, пояснюють фахівці.

"Виявлено холерний вібріон. Це не аглютинуючий холерний вібріон, який не є патогенним на даний момент. Але який при сприятливих умовах може стати патогенним", – зазначив начальник обласного управління Держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Олексій Губський.

"Періодично відбуваються забори води. На жаль, поки вода не відповідає", – каже начальник міського управління благоустрою та житлової політики Іван Карий.

Остаточні результати проб сан епідеміологи отримають вже за тиждень. Яких заходів вживатимуть у разі небезпеки для здоров'я людей – дізнайтеся у сюжеті:

Нагадаємо також, що киянам нині радять не купатися на всіх 11 пляжах столиці. Причина тому - "зелені води".

Олександр Фефілатьєв, Олександр Бондаренко, Кривий Ріг, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Бабусі в бікіні: У Китаї пройшов феєричний конкурс пляжної краси – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Вступна кампанія-2017: експерт на собі перевірив якість освітніх випробувань
Наступний матеріал
"Усіх налякав": В Австралії 1,5-метровий пітон ледве не зірвав ефір телеканалу
Loading...