Пляжний патруль
Пляжний патруль 5 канал

"Рятувальники Малібу у столиці": як гартується пляжний патруль – відео

Офіційно пляжний патруль стартує наприкінці травня, коли вода прогріється до 18 градусів тепла

Столичні рятувальники ретельно готуються до спекотних днів на водоймах і оновлюють пляжний патруль. Цьогорічний набір був суворим: майбутні українські "рятувальники Малібу" здавали нормативи з плавання на швидкість та витривалість, проходили тести на стресостійкість та "курс молодого бійця", передає "5 канал".

Статистика свідчить, що пляжний патруль ефективний. Торік на київських водоймах лайфгарди врятували понад 150 людей.

Звичайний ранок пляжного патруля починається з розминки. На березі пляжу "Венеція" у Гідропарку три десятки підтягнутих молодиків та дівчат синхронно віджимаються.

Далі лайфгарди відпрацьовують навички порятунку за допомогою спеціального спорядження. 22-річний Євген Перепелиця згадує, як торік врятував життя трьом людям. Каже, що головне – це командна робота. Нині свій досвід передає колегам.

"Я витяг його з воду, закинув голову, пальцем відтягнув підборіддя вниз. Таким чином у нього став відкритий рот, язик не западає, дихальні шляхи вільні. Роблю йому п'ять вдихів. Центр грудини знайшов, руки склав у замок і зробив 30 компресій", – технічно розповідає рятувальник ГО "Пляжний патруль" Євген.

Ігор Нескородов до лайфгардів приєднався цьогоріч. Чоловік розповідає, полюбляє спортивний спосіб життя, а тому планує змінити роботу бармена на рятувальника. "Я хочу змінити вид діяльності. Ця робота пов'язана з фізичним навантаженням. Це дуже корисно для здоров'я. Крім того, рятувати людей – це плюс до карми", – каже рятувальник Ігор.

Серед лайфгардів і тендітна 20-річна Ірина Гоглова. Торік дівчина працювала лайфгардом у басейні у Сполучених Штатах. Нині пильнуватиме столичні пляжі.

Цьогоріч пляжний патруль налічуватиме понад 120 рятувальників. Позаду нормативи з плавання на швидкість та витривалість, а також "курс молодого бійця". Для майбутнього сезону закупили найсучасніше обладнання. То в чиїх руках доля відпочивальників Київщини та як гартуються українські лайфгарди – дивіться в сюжеті:

Працюватимуть лайфгарди на понад 20 пляжах та зонах відпочинку столиці. Зокрема – Пущі-Водиці, озерах Райдужному, Тельбіні, Веселці та Осокорках. Офіційно пляжний патруль стартуватиме наприкінці травня, коли вода прогріється до 18 градусів тепла.

Наталка Юрчук, Микола Лебедєв, "5 канал"

Попередній матеріал
Супрун застерегла депутатів від провалу медичної реформи
Наступний матеріал
"Трохи конспірології": авто у Кропивницькому підірвала поліція
Loading...

На Миколаївщині рятувальики разом із селянами визволяли корову Юльку

Всюди встигли, усіх врятували: рятувальники провели навчання з аеромедичної евакуації

Екстремал "Гелік": як рятувальники знімали єнота з електроопори у Борисполі