ММК імені Ілліча
ММК імені Ілліча Метінвест

На ММК ім. Ілліча завершено екологічний проект вартістю $31 млн – подробиці

  Читайте по-русски
  Підприємство планує протягом 2020-2021 р. оснастити новими очисними установками всі доменні печі комбінату

  Міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група "Метінвест" завершила екологічний проект з будівництва нової газоочисної системи на доменній печі №3 ММК ім. Ілліча. Впровадження дозволить скоротити викиди в навколишнє середовище до європейських стандартів, повідомив гендиректор ММК Тарас Шевченко під час віртуального прес–туру на комбінат. Про це пише УНІАН.

  В цей проект інвестовано близько 31 млн дол. Будівельні і монтажні роботи були розпочаті буквально восени минулого року. На сьогодні выдбуваэться фінішні операції з пуско-налагоджувальних робіт, і ця установка також уже почала працювати в тестовому режимі", – сказав Шевченко.

  Керівник проектів "Метінвест–Інжиніринг" Роман Юрченко також зазначив, що модернізація забезпечує рівень залишкової запиленості вдвічі нижчий, ніж дозволяють чинні в Україні норми. До того ж затриманий фільтрами пил використовується як вторсировина, що істотно менше впливає на навколишнє середовище.

  "Ефективність застосованої технології підтверджена за фактом запуску системи аспірації для доменної печі №3. Крім того, уловлений пил є вторинною сировиною, яке повністю утилізується у виробництві, що дозволяє істотно знизити негативний вплив на навколишнє середовище", – зазначив Юрченко.

  Директор з капітального будівництва та інвестицій ММК ім. Ілліча Олексій Харін повідомив, що за досить короткий час були виконані складні роботи.

  "Були виконані роботи зі створення фундаменту під обладнання, були змонтовані необхідні аспіраційні парасолі на ливарному дворі доменної печі №3, проведено газоходи брудного газу до фільтрів, змонтована група рукавних фільтрів близько 3000 штук, а також були змонтовані газоходи чистого газу, димососи, система управління", – зазначив Харін. І додав, що підприємство планує протягом 2020–2021 р. оснастити аналогічними установками всі доменні печі комбінату.

  Довідка. Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча – підприємство повного металургійного циклу, яке виробляє плоский прокат і труби з вуглецевих, низьколегованих і легованих сталей різного призначення.

  Попередній матеріал
  Зарплату медикам підвищать із 1 вересня – Степанов
  Наступний матеріал
  У МЗС закликали посилити санкції проти Росії через новий "референдум" в ОРДЛО
  Теги:
  Loading...