Сік з "сюрпризом"
Сік з "сюрпризом" 5 канал

На Львівщині дівчинка отруїлася соком із "сюрпризом" – у санепідемстанції від знахідки вражені

Читайте по-русски
Звертатися до правоохоронців пані Леся поки що не збирається

Дивний смак апельсинового соку семирічна донька пані Лесі відчула одразу. Напій був занадто гіркий, а всередині пакету щось дивно калатало.

"Випила вона той сік і принесла каже мама там напевно якийсь сюрприз є. Вона подумала що напевно такий як у паличках сюрприз", - розповіла мама дівчинки.

Коли жінка розрізала пачку, то жахнулася. Всередині вона побачила великий згусток, схожий на цвіль чи грибок. Жінка одразу ж кинулася промивати шлунок дитині. А наступного дня дівчинку ушпиталили.

"Перше що я зробила, викликала дитині блювоту. Дитина трошки температурила. Зранку виявили у нас високий ацетон, ми відбулися більш-менш легким отруєнням, але якби я швидко не відреагувала, то не знаю, чим би це закінчилося", - пояснює Леся Дзвіняцька.

У лікарні Яна провела чотири дні. Її вже відпустили додому.

"Ознак харчової токсикоінфекції у дитини не було. Були функціональні розлади кишкового тракту, які в загальному не відобразилися на організмі дитини", – зазначив завідувач дитячого відділення Новояворівської лікарні Микола Середа.

У магазині, де дівчинка купила сік, кажуть, усю продукцію фірми зняли з продажу до з’ясування обставин. Власниця крамниці переконує, до них товар потрапив уже бракований.

"Термін добрий був. Ми зразу торговому сказали про ситуацію. Ми взяли декілька пачок такого ж соку Сандора, розрізали його і не знайшли там нічого", - переконує співвласниця магазину Вікторія Жеребецька.

Довідатися - що ж потрапило в організм її дитини, пані Леся вирішила в санепідстанції.  У лабораторії санепідемстанції вражені побаченим. Дослідити вміст пакету там зможуть лише після вказівки Держпродспоживслужби. Але припущення вже мають.

"То було щось страшне. Я не міг повірити що то було в соку. Чи то були хробаки, чи домішки, що потім зробили щось своє. Навіть якщо грибок, то така консистенція в соку не має бути. У мене практика 38 років по гігієні харчування, але я такого не бачив. Могло саме вирости, була бактерія, бо не було на підприємстві контролю пастеризації, таке теж може бути", - зауважив лікар з організації лабораторного контролю Яворівської санепідемстанції Степан Стецько.

Леся Дзвіняцька вже написала заяву в Держспоживслужбу, там обіцяють швидко провести аналізи та з’ясувати, що було у пачці з-під соку. Тим часом у компанії виробника вже провели своє розслідування.

"Ми маємо підтвердження, що під час виробництва відхилень у технологічному процесі не було. За результатами мікробіологічних досліджень партія є промислово-стерильною. Пошкодження цілісності пакування та проникнення повітря, найімовірніше, призвели до розвитку цвілевих грибів, що могло статися в результаті порушення правил поводження з готовою продукцією при транспортуванні або при зберіганні", - відповіли у компанії виробника.

Звертатися до правоохоронців пані Леся поки що не збирається. Однак жінка хоче знати - сік із додатками чого? - випила її донька.

"Я мушу знати, що випила моя дитина та що потрапило в її організм. Якщо там буде щось токсичне чи небезпечне, тоді звернуся у прокуратуру", - каже мати дівчинки.

Марта Шикула, Євген Радіон, Львівська область, "5 канал".

Попередній матеріал
Кравчук заявив, що перемир'я на Донбасі немає: "Вони вбивають, і ми маємо відповідати жорстко"
Наступний матеріал
Міжпланетний зонд "Надія" Об'єднаних Арабських Еміратів вийшов на орбіту Марсу
Loading...

У Росії помер лікар, який керував лікуванням Навального після отруєння

США можуть запровадити санкції проти кремлівських чиновників через отруєння Навального

Росія оголосила Навального у федеральний розшук

Після майже 5 місяців лікування в Росію повертається опозиціонер Навальний

У Bellingcat оприлюднили дані про поїздки "загону отруювачів" ФСБ: Навальний закликає шукати збіги з таємничими смертями

ПАРЄ проведе засідання у справі про отруєння Навального