Вогонь у Луганській області
Вогонь у Луганській області Тетяна Погукай / Facebook

На Луганщині локалізували пожежу: у лісах здійснюється цілодобовий моніторинг

Читайте по-русски
Досі лишається три осередки тління

Лісові пожежі на Луганщині – локалізовані, загрози поширенню вогню немає. Про ситуацію станом на 17:40 повідомили в Державній службі з надзвичайних ситуацій. Досі лишається три осередки тління. У лісах здійснюється цілодобовий моніторинг.

Загалом вогонь знищив 5 тисяч гектарів лісу. Наробив лиха і в населених пунктах. 24 будинки повністю вигоріли. Ще більше пів сотні постраждали.

Відучора в населених пунктах працює спеціальна комісія, яка оцінює збитки. Про це під час засідання Держкомісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомив чільник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Унаслідок пожеж загинули 5 людей. По допомогу до лікарень звернулася 71 людина. Ще 34 госпіталізували. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що постраждалі отримають компенсації аналогічні тим, що отримали постраждалі при повені в західних областях України: за повністю втрачений будинок – 300 тис. грн, 50 тис. на капітальний ремонт у частково зруйнованих будинках, 20 тисяч – відшкодування втрат. Також допомогу отримають родини загиблих при пожежах. Окрім цього, під час засідання розробили низку заходів, щоб у подальшому уникнути лісових пожеж.

Як повідомляв 5.ua, масштабну лісову пожежу на Луганщині не можуть ліквідувати літаками через те, що бойовики не гарантують дотримання "режиму тиші".

Попередній матеріал
У Південній Африці від COVID-19 померла королева
Наступний матеріал
На Одещині від COVID-19 помер безсимптомний хворий
Loading...

Пожежа на Луганщині: у мережі опублікували відео можливого підпалу

На засіданні ТКГ Україна закликала до всеосяжного припинення вогню через пожежі на Луганщині

Масштабна пожежа на Луганщині: відомо про два основних осередки – гасіння ускладнює поривчастий вітер

Як розвиватиметься справа проти Порошенка та причини страшних пожеж на Луганщині – "ІнфоВечір"

На Луганщині через пожежі до лікарні потрапили ще двоє людей

У мережі опублікували відео з наслідками пожеж на Луганщині