www.ua-ru.info

На Луганщині через невиплату зарплат бастують 70 шахтарів

Протестувальники другу добу не виходять із шахти

У Луганській області на шахті ім. Капустіна ДП "Лисичанськвугілля" 70 шахтарів оголосили страйк через невиплату заробітної плати. Про це у Facebook повідомив очільник Федерації вільних профспілок України Михайло Волинець.

"Шахтарі другу добу не виїжджають з шахти: вчора перша зміна шахтарів відмовилася виїжджати з шахти, а інші зміни спускатися. Мета – виплата заборгованості по зарплаті починаючи з 2015 року. Уся перша зміна – забійники, прохідники під землею, станом на тепер всього 70 гірників", – написав він.

Волинець додав, що на шахті працюють лише водовідлив та вентіляція, а федерація робить усе, щоб допомогти гірникам. Згодом Михайло Волинець уточнив, що під землею на шахті ім. Капустіна залишилися 54 гірники: "Вони налаштовані дуже рішуче, вимагають серед іншого і доступу до телеканалів".

За даними очільника Федерації вільних профспілок України, місячний фонд по зарплаті на цій шахті становить 32 млн грн, а заборгованість становить майже тримісячний фонд (відповідно 96 млн грн).

"Заборгованість існує і на інших держшахтах. І якщо до Дня шахтаря заборгованість не погасять, такі страйки не минучі по Україні", – додав Волинець.

Попередній матеріал
Катастрофа МН17: Родичі жертв протестують перед посольством РФ у Гаазі
Наступний матеріал
ОБСЄ: Терористи оголосили селище Сєдове "прикордонною зоною з особливим статусом"
Loading...

Катастрофа МН17: Родичі жертв протестують перед посольством РФ у Гаазі

"Людський шлагбаум": Полтавці через відсутність газу перекрили дорогу

Співробітники банку Великої Британії страйкуватимуть вперше за 50 років

АТОшники перекрили трасу Київ–Чоп: вимагають видачі земельних ділянок

У ГУР назвали нові подробиці подвійного теракту в Луганську

Внаслідок заворушень у Гамбурзі постраждали 213 поліцейських